Skocz do zawartości

Za ile $ wypozycjonujesz tą frazę?


proelpack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kredyty za 319 zł - już lecę piszę :aniolek:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zamiast normalnego linka postanowiłeś wstawić z anchorem za to, że ktoś zrobiła taaaką fajną stronkę:placze:

Świetny pomysł na znalezienie potencjalnych klientów, którzy sami podadzą domenę i frazy, i już można wysyłać ofertę na pozycjonowanie. Złoty interes dla osoby/firmy, która to zrobiła :placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie stron internetowych częstochowa 300.32 zł

opony 221 zł

śmieszne narzędzie, oparte chyba na funkcji losowania liczb z przedziału 50,00 - 500,00

nie wiem co ma na celu tworzenie takiego czegoś i mieszania ludziom w głowach.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred zrobi to za 2.5k, ja za 1k, Ty poniżej 150zł - i gra gitara. Autor tematu ma już rozeznanie ;)

tak a później mail w stylu, niestety znaleźlismy tanszego wykonawcę na zlecenia. przez.net/oferii/pio

150 to. ledwo na podstawowewe wydatki wystarczy przy tej grazie i lekko nazwałbym to psyciem rynku i opinii o branży

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla niego to łatwa fraza i 150 to odpowiednia cena dla niego? To że inni wołają po kilka tysięcy to nie znaczy, że on musi. Ja i tak bym wolał dać IT 150 niż innej firmie, u niego o efekt bym się nie bał akurat:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności