Skocz do zawartości

Coś do poczytania


warol

Rekomendowane odpowiedzi

NetBusters Group :):D :D

Poziom tej gazety jak i redaktorów którzy to opublikowali (chyba nie mieli na co papieru wykorzystać) pozostawię bez komentarza...

A tak na marginesie?

Słyszał ktoś kiedyś o sytuacji żeby zablokowali konto Adsense gdzie było ~ 1mlne do wypłaty? :D

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem kwoty. To jest problem niemocy przebicia się czy uzyskania jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi. Nie chodzi tu tylko o google ale o każde większe przedsiębiorstwo np Allegro paypal etc.

Nie wiem czy nadal ale przez PayPala były popularne wyłudzenia towaru.

Zamawiałeś towar płaciłeś , towar przyszedł informowałeś PP że nie dotarł i masz kasę z powrotem. Sprzedający nic nie mógł zrobić nie przebił się przez biurokratyczną maszynę PP .

To nie jest problem kwoty. To jest problem niemocy przebicia się czy uzyskania jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi. Nie chodzi tu tylko o google ale o każde większe przedsiębiorstwo np Allegro paypal etc.

Nie wiem czy nadal ale przez PayPala były popularne wyłudzenia towaru.

Zamawiałeś towar płaciłeś , towar przyszedł informowałeś PP że nie dotarł i masz kasę z powrotem. Sprzedający nic nie mógł zrobić nie przebił się przez biurokratyczną maszynę PP .

https://forum.gazeta.pl/forum/w,26,10957014...paypal.html?v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie tak dawno żeby utrzymać odpowiedź od allegro musiałem czekać miesiąc a odblokowanie konta trwało 7 miesięcy z błahego powodu, także coś jest w tym że nikt na nic nie odpisze i zwykłego właściciela stron mają gdzieś (mowa tu o google)

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PayPala - kiedyś zawiesili mi konto bo ktoś przysłał mi jakieś tam kilka centów (dosłownie) i potem zawiadomił administrację, że nie dostarczyłem mu towaru (oczywiście kłamstwo).

Co zrobić by odblokować konto? Weryfikacja bankowa + skan dowodu. Phi.

Aby nie było offtopy: Jest problem i niestety nie widzę zbytniego wyjścia z sytuacji. Google może robić sobie co chcę bo i tak wydawcy nie mają innej alternatywy. Reklama w sieci to głównie Wielki Wujek G. Możesz oczywiście kombinować z innymi sieciami itp., ale i tak najwygodniej jest z Google... (dopóty, dopóki nie zablokują Ci konta :> )

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja się powoli uniezależniam od google :) Dywersyfikacja to podstawa.

tylko jak to zrobic skoro 99,9% to wejścia z google

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 15 czerwca :) moje konto adsense też zostało zablokowane.

W rosyjskojęzycznym segmencie internetu od 15 czerwca sporo kont adsense zostało zablokowane.

Jak wygląda sprawa w polskim internecie?

Ponieważ jakoś nie widzę, żeby ktoś na forum pisał o zablokowaniu konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności