Skocz do zawartości

Jesienne wybory 2011


Bart.

Na kogo będziesz głosować w 2011r ?  

278 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo będziesz głosować w 2011r ?

    • PO
      51
    • PiS
      23
    • SLD
      9
    • PSL
      2
    • LPR
      0
    • Samoobrona RP
      1
    • PJN (Polska Jest Najważniejsza)
      3
    • RPP (Ruch Poparcia Palikota)
      38
    • J. K. Mikke NP
      71
    • PiO
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Psik szkoda mi na Ciebie słów. Wymień mi te rzeczy, które się tak diametralnie polepszyły? Chyba wykrywalność wałków wśród polityków PO :P

Ceny do góry, dług publiczny rośnie w szybkim tempie. Wiesz ilu bezrobotnych przybyło w ciągu ostatnich 3 lat? 700 tysięcy. Wiesz ile się czeka na operację w szpitalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. Mamy najlepsze stosunki z prawie wszystkimi sąsiadami od dawien dawna.

2. Budowa stadionów, orlików itd.

3. Remonty drug, budowa autostrad - wiadomo nie jest tego tyle ile planowano ale i tak buduje się ich więcej niż w latach poprzednich (tutaj nie pamiętam danych) i jak podróżujesz po Polsce to trudno nie spotkać robót drogowych, bardzo trudno.

Chociaż wiadomo nie jest tak doskonale jak mogłoby być i za to jestem zły na ten rząd - chociaż kryzys gospodarczy na świecie im nie pomógł.

Zresztą nie wiem czemu się tak na mnie rzucacie wcale nie bronie rządu i PO, jak sam pisałem wcześniej ciągle się zastanawiam, ale tak jak pisałem podajcie jakieś dobre alternatywy - takie które będą mogły utworzyć rząd i w miare zgrabnie rządzić przez tą kolejną kadencje.

JKM niestety mimo, że jego postulaty mi się podobają (nie wszystkie ale z wieloma trudno się nie zgodzić) jakoś mnie nie przekonuje.

Ale dobra w sumie kończę dyskusję bo nie ma ona sensu - każdy uważa, że on ma rację, a zaraz zaczną się większe kłótnie a raczej nikt na celu tego nie ma.

edit: jeszcze jedno, najlepsze podejście jest takie : nie głosuję na nikogo ale narzekam na wszystkich. pozdrawiam.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tylko te 4 partie startuja?

Tylko te 4 partie mnie interesują. A dokładniej tylko PIS i PO.

Ogólnie polityka mnie nie interesowała nigdy i nie będzie.

Mi obojętnie kto wygra.

Nie myśl, że jeśli nie będziesz interesował się polityką to polityka nie zainteresuje się Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Psik i Sarman: Tak, wiemy, wiemy - PiS to sekta. Ich elektorat to starsze osoby słuchające demonicznego RM. Boją się Niemców i Ruskich - uważają, że Polsce grozi kolejny rozbiór. Przykładów można by mnożyć.

Tak, to miało brzmieć idiotycznie, ale w takie (za przeproszeniem) pierdoły wierzycie. Co mogę zrobić? Tylko pogratulować...

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że likwidacja ZUS to jest najbardziej populistyczny slogan jaki słyszałem.

https://kiev.trade.gov.pl/pl/download/file/f,4330 .Czemu top6 okupuje wredny socjalizm ?

Polsce przydałby się rząd zadaniowy , który zamiast tworzyć nowe prawo będzie masowo likwidował jego nadmiar.

Dlaczego tak uważasz?

Co do statystyk - trzeba zastanowić się porządnie nad ich metodologią. W innych, które widziałem Szwecja, Finlandia jest zdecydowanie niżej.

I sprawa priorytetowa - trzeba patrzeć jak te państwa dochodziły do tego bogactwa, a nie co robią jak już się wzbogaciły. A Szwecja, w kwestii interwencjonizmu prawnego jest zdecydowanie bardziej liberalna niż Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psik

Haha w ramach tych dobrych stosunków możesz wyjechać do Niemiec sprzątać :P

Bezrobocie wzrosło, wzrost wysokości długu publicznego przyspiesza, służba zdrowia marnieje z dnia na dzień a Ty będziesz się podniecał, że możesz pójść na nowy stadion, a Tusk ściska się z Putinem w telewizji :-) Normalnie jak dziecko z przedszkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ciągle wyśmiewasz moje zdanie, starasz się mnie "obrazić" jakimiś hasłami typu "dziecko z przedszkola" - przeczytaj dokładnie co napisałem podaj mi dobrą partie na którą mam zagłosować i uwierzyć że stworzy dobry rząd? bo jak na razie tylko narzekasz na to co jest.

@Kinger - wiem, że wyborcami PiS'u nie są tylko "starsze osoby słuchające demonicznego RM. Boją się Niemców i Ruskich - uważają, że Polsce grozi kolejny rozbiór. " , ale bardziej chodzi mi to co sobą prezentują politycy PiS'u.

Też uważasz, że rosjanie nam zabili prezydenta? Stworzyli sztuczną mgłę, a pod stacją kontroli lotów (a raczej małym domkiem) była ukryta cała tajna baza zakłócająca odbiorniki w samolocie? - podejrzewam, że nie.

jak obiecywałem wcześniej :P przepraszam, już kończe.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psik nie umiesz niestety spojrzeć szerzej sytuację w kraju. A jak zastanawiasz się czy głosować na SLD to nie ma o czym z Tobą rozmawiać. Jak można głosować na partię, której premier brał pieniądze od KGB (źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Moskiewska_po%C5%BCyczka?

Nie ma partii idealnej, ale gorszych od PO i SLD trudno znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goszczu,

jak ktoś nie ma lepszego pomysłu na życie to jedzie do Niemiec posprzątać - ale legalnie, dawniej jeździł nielegalnie.

jak ktoś myśli to jedzie do Niemiec na wakacje, tzn, nie jedzie w ogóle bo są lepsze miejsca na spędzenie wakacji.

Polska to taki kraj w którym NADAL większość ludzi uważa że "coś im się należy, coś ktoś ma za nich zrobić",

a jak się okazuje że jednak trzeba samemu coś pomyśleć to problem i wiadomo, wina KAŻDEGO tylko nie moja,

tylko niech mi nikt nie wyjeżdża z hasłem że cfaniak jestem bo mam firme, od razu uprzedzam że nie dostałem jej od taty ani nie startowałem z workiem kasy i układów.

ja na wybory nie idę, ale nie lubię takich co płaczą bo głosowali a okazało się że złodzieje, więc zagłosuje na tych co ostatnio głosowałem, choć też okazało się

po wygranych wyborach że złodzieje itd itp i tak to się kręci i zawsze za "moją" sytuacje życiową odpowiadają ci na których głosowałem albo głosowali inni,

a ja ? ja nie odpowiadam za moje życie bo chociaż nie jestem ubezwłasnowolniony to przecież głosowałem - zastanówcie się zwłaszcza Ci młodsi któzy za bardzo nie pamiętają nawet "całej" demokracji a co dopiero lat wcześniejszych

jak uważasz że to co w wikipedi to zawsze prawda to tylko współczuć

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaczę? Nigdy nie żałowałem, że zagłosowałem na kogoś. Z wyjazdem do Niemiec chodziło mi o rzekome dobre stosunki z naszymi sąsiadami, z których nie mamy żadnych korzyści, prócz takich, że możemy im kible czyścić. Równie dobrze można powiedzieć, że właściciel restauracji płacący haracz ma dobre stosunki z gangiem, który ten haracz zbiera.

W ogóle Twoja wypowiedź raczej nie powinna być do mnie zaadresowana, bo nie widzę tam nic co się mnie tyczy ...

Generalnie to jesteś śmieszny :) Nie umiesz tego obalić to wyśmiewasz źródło - wkleić Ci parę innych adresów, bo nie umiesz użyć wyszukiwarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Niemcami mamy bardzo dobre stosunki, choćby właśnie dlatego że może tam jechać kto chce legalnie kible czyścić - kiedyś tak nie mógł,

nie wiem czy wiesz ale nie tylko im kible czyścimy i przede wszystkim nie dlatego że robimy to z jakiegoś obowiązku czy rozkazu, po prostu kto chce to czyści kible niemcom, czy anglikom, czy rosjanom,

ale też w Niemczech pracuje wielu polskich prawników, lekarzy i innych "wysoko" postawionych w hierarchii społecznej osób, działają polskie firmy, w których prezesami i właścicielami są Polacy - kiedyś to było nie do pomyślenia, być może nie pamiętasz takich czasów.

jeżeli odebrałeś mój post jako wyśmiewczy to przepraszam, nie miałem takiego celu, w ogóle na temat polityki nie mam zamiaru się z nikim kłócić,

bo w Polsce 95% ludzi zna się doskonale na polityce, sporcie, prawie i medycynie :)

ja wiem jedno i moich przekonań chyba nikt nie zmieni: układ taki że lump z pod nocnego ma takie samo prawo decydowaniu o kraju jak inny obywatel płacący podatki jest chory, dlatego nie chcę być zrównany z lumpem i nie idę na wybory.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności