Skocz do zawartości

[Oddam na testy]


bioptak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Aby zachęcić Was do testów tego super systemu, jakim jest vseo.pl ogłaszam konkurs!

Wygraną jest 2000 punktów, w systemie wymiany linków vseo.pl , na okres miesiąca czasu.

Dzisiejszy koszt pobrania jednego linku na 1 stronę w vseo wynosi 3,11 pkt. Posiadając 2000 pkt. vseo, otrzymuje się 2000/311=643 linki do serwisu/serwisów na dobę!

Jest to najwięcej wśród systemów. vseo jesli chodzi o szybkość reakcji jest najszybszym systemem. Linki są w sieci natychmiast po danym pobraniu, a nie jak np. w e-weblink, gdzie tworzy się coś na zasadzie sesji bankowych, a to powoduje ze dodanie linku do systemu powoduje, że on jest wysyłany na strony z bardzo dużym opóźnieniem - nawet do 2 dni.

Jak otrzymać ode mnie 2000 pkt. na testy?

-założyć konto w www.vseo.pl

-napisać do mnie poprzez vseo.pl ( https://www.vseo.pl/gielda/ ,kliknąć na loginie: bioptak)

Pierwszych 30 osób otrzyma 2000 punktów na miesiąc czasu zupełnie za darmo.

Dodatkowo!

Jeśli po upływie miesiąca czasu, osoba która otrzymała ode mnie przelew będzie chciała kupić punkty vseo, to otrzyma ode mnie bardzo atrakcyjną cenę, zachęcającą do długiej i korzystnej dla obu stron współpracy.

Jedyne, co musisz zrobić, to być w pierwszej 30stce osób które zgłoszą się do mnie.

Dlatego kto pierwszy ten lepszy! :P:);):P:D :D

Firma Usługowa PRACUŚ

ul. Jana Dąbskiego 44c5

72-300 Gryfice

NIP: 739-326-77-60

pracus( at )pracus.home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności