Skocz do zawartości

Google Docs - dziwna sprawa


redwhite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj rano będąc zalogowanym do mojego konta pocztowego Google Gmail, kliknąłem "przez przypadek" zakładkę Dokumenty po czym przeniosło mnie do Google Docs. Znalazłem tam plik z tekstami, które idealnie nadają się na zaplecze o tematyce dom/nieruchomości np:

Warszawa jak na europejską stolicę przystało rozwija się w szybkim tempie. Jest dobrze znana zagranicznym inwestorom. Obecnie w stolicy trwają przygotowania do mistrzostw piłkarskich Euro 2012. Nic dziwnego to jedno z polskich miast, które posiada wiele możliwości, których błędem by było nie wykorzystać. Powstają nowe hotele, o wysokim standardzie, nowy stadion, nowe miejsca pracy. Warszawski rynek nieruchomości należy do największych w całej Polsce. Na jej terenie działa obecnie około stu firm deweloperskich. Większość z nich działa w jednym zrzeszeniu zwanym Polskim Związkiem Firm Deweloperskich. Jest to największe zrzeszenie tego rodzaju przedsiębiorców, które ma w swoich ryzach najlepszych z najlepszych. Tworzą oni silne środowisko, które wpływa na rozwój rynku mieszkalnego w Polsce. Związek ten działa głównie po to by ułatwiać pracę polskich deweloperów i minimalizować trudności, jakie występują przy inwestowaniu, zdobywaniu uprawnień, pozwoleń i innych dokumentów. Chroni on ich praw, a także wpływa na polepszenie stosunków deweloper ? klient.

Sprawa jest o tyle dziwna, że nigdy wcześniej nie korzystałem z Google Docs, co więcej nie przypominam sobie abym kiedykolwiek zamawiał tego rodzaju teksty a tym bardziej z konta pocztowego założonego na Gmailu. Wszystkie teksty około - 20 wydają się być unikalne.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności