Skocz do zawartości

SB4 Edytor


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam. Pobrałem wersję demo (ver 2.1), zainstalowałem, otworzyłem projekt i mam możliwość wpisywania znaków jednak w prawej kolumnie nie pojawiają się synonimy. Korzystałem wcześniej z poprzednich wersji i nie miałem takiego problemu. Pracuję na Windows 7 64bit. Program próbowałem uruchamiać w trybie zgodności z windows vista oraz windows xp z iprawnieniami administratora lecz nic to nie daje. Po zaznaczeniu tekstu i wybraniu "synonimuj" program bezproblemowo generuje synonimy jednak ustawiając kursor w którymkolwiek miejscu słowa, w prawej kolumnie pojawia się czasami delikatne podświetlenie ale brak jest zwrotów, po wciśnięciu tabulacji i przycisku enter (aby wybrać ten nieistniejący synonim) pojawia się błąd:

Access voliation at address 006609C9 in module "SB4Edytor.exe". Read of address 00000000.

Czy ma ktoś jakiś pomysł czego to wina?

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje opcja wprowadzenia dodatku takiego jak Seo-Sem do firefoxa w programie (pokazuje pr,zaindeksowane strony, wiek domeny)? - te opcje by wystarczyły

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz

Wygląda na to, że albo instalacja nie przebiegła poprawnie (można spróbować instalować jako administrator) i jest jakaś blokada z otwieraniem głównych baz synonimów. Może jeszcze trzeba nadać ręcznie uprawnienia pełnego odczytu zapisu na wszystkie foldery i pliki programu.

@Ludi

Chodzi chyba o głowny program - nie edytor?

W SB4, w wersji 2012.02.24 zrobiłem już sprawdzanie pr i site na bieżąco w momencie otwierania katalogu.

Stopniowo pewnie będę dodawał resztę parametrów.

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seo-Admin - rzeczywiście o SB4 piszę, dzięki za informacje

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@SEO-Admin

Przydałaby się w Twoim edytorze ulepszona opcja odpowiedniego oznaczenia kolorystycznego synonimów w tekstach. Mniej więcej jest to zrobione, ale tylko przy synonimach tworzonych przez SB4 edytor. Jeśli tworzę synonimy sam, klamry nie zmieniają kolorów i robi sie lekki bałagan w oczach, gdy zapominam domknąć klamry. Można na przykład zmienić kolory słów, które są wyznacznikami synonimów na jeden kolor i synonimy na drugi. Słowa w których nieużyte są synonimy mogą pozostać z pierwotnym kolorem (podobnie jak jest właśnie w spinerchiefie). I podczas gdy na przykład mam niedomkniętą klamrę, synonimy niezmieniają kolorów. W takim przypadku gdy któs ma błąd od razu to widać.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

Mam kolejny problem;)

Proszę o odpowiedź dlaczego nie działa mi poprawnie generator

Opis

{#1{słowo1A|słowo2A|słowo3A}|#2{słowo1B|słowo2B|słowo3B}

Linki:

#1[ (aby nie wstawiło linka) url=jakiś url]{słowo1A|słowo2A|słowo3A}[/url]

#2[ (aby nie wstawiło linka) url=jski url]{słowo1B|słowo2B|słowo3B}[/url]

Jeśli zostanie wylosowane slowo z literką A zostaje dodany link #1. Jesli zostaje wylosowane słowo z literką B link #2 nie zostaje dodany.

Zobacz akcesoria numizmatyczne prosto od producenta.

W ofercie między innymi kapsle na monety, lupy oraz wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności