Skocz do zawartości

SB4 Edytor


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorzu, a może dobrym rozwiązaniem by była wspólna baza synonimów? Każdy tworząc teksty dodaje całkiem sporo własnych. Myślę, że bardzo szybko by urosła do imponujących rozmiarów, i to tylko z korzyścią dla wszystkich. Oczywiście wszystkich korzystających z niej manualnie, bo a automatu to będzie niezła sieczka :)

Cos na wzór wzpólnej bazy z SB? , albo np. kto chce to dodaje i może pobierać aktualizacje.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pomysł fajny - możliwy do zrealizowania. ;-)

Trzeba by jeszcze przemyśleć jak to najlepiej zrealizować, ale chyba tak:

W ustawieniach głównych byłaby opcja "synonimy własne dodawaj do bazy serwerowej", oraz przycisk "ściągnij bazę serwerową synonimów użytkowników".

W momencie dodawania łańcucha synonimów do bazy własnej przy zaznaczonej opcji dodawania do bazy serwerowej łańcuch byłby przesyłany na serwer.

Jest jeszcze pytanie, czy dodawać nowe łańcuchy do bazy synonimów własnych, czy stworzyć jeszcze jedną bazę, na wzór bazy synonimów własnych i do tej bazy importować nowe łańcuchy z serwera - chyba taki podział będzie najlepszy.

Jak dobrze pójdzie, to w nadchodzącym tygodniu zajmę się edytorem.

pozdr

Grzegorz

p.s.

Muszę jednak zastanowić się nad opłatą (chociażby symboliczną) za te rzeczy związane z bazami serwerowymi, jakiś mały ryczałt za wszystko czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostaję nową bazę synonimów to raczej z niej USUWAM niż dodaje wiele więcej. Nie wiem czy nie powstanie sieczka totalna, 30 synonimów na każde słowo bardzo luźno związanych z tematem.

Wspólne katalogi to co innego.

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym rozwiązaniem by był przycisk "Synchronizacja" którego przycisnięcie spowoduje wysłanie bazy na serwer, a następnie pobranie z niego najnowszej wersji. To by wymusiło udostępnienie swojej bazy jeśłi chce się mieć dodatkowe słowa.

Sieczka powstanie przy automatycznym syninimowaniu, natomiast robiąc to ręcznie teoretycznie powinno być lepiej.

Odnośnie bazy to chyba lepiej, żeby była jedna, bo będą sie powtarzały słowa. Ewentualnie dwie bazy z wewnętrzną synchronizacją ( usuwaniem duplikatów).

Tylko sobie myślę, że chyba nie ma potrzeby 2 baz, do niczego lepszego to rozwiązanie nie doprowadzi. Skoro będą wcześniej wysyłane "nasze" synonimy do wspólnej bazy to już tam będą przy imporcie ;)

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz brał się z edytor to zmień sposób zaznaczenia wyrazów błędnie napisanych bo teraz to pod koniec dnia dostaje oczopląsu od tej falowanej linii w kolorze czerwonym :) i najlepiej jakby w trakcie pisania zaznaczało, że jest coś nie tak a nie po kliknięciu sprawdź pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Dostępna jest wersja 2.3 SB4 Edytora.

SB4 Edytor 2.3 update

lub

SB4 Edytor 2.3 pełna wersja portable

  • Dodany nowy znacznik . Słowa oddzielone przecinkami i znajdujące się pomiędzy znacznikiem otwierającym i zamykającym będą mieszane, np zdanie źródłowe:
    On jest <mix>fajny, dobry, profesjonalny</mix>.


    Da nam:
    On jest dobry, fajny, profesjonalny.
    On jest fajny, profesjonalny, dobry. itp...

  • Kilka poprawek związanych z zapisem tekstów obcojęzycznych i zawierających apostrofy.
  • Poprawki w bazie synonimów.
  • Opcja dodawania słów do słownika ortograficznego w programie (pod prawym przyciskiem myszy).
  • Opcja wyboru koloru podświetlania słów zawierających błędy ortograficzne - ustawiamy kolor w zakładce parametrów.
  • Przycisk wklejania gotowych fraz lub linków do tekstu.

Instalacja samego update:

Plikiem SB4Edytor.exe zastępujemy poprzedni plik exe znajdujący się w głównym folderze programu. Plik dbWklej.db kopiujemy do podfolderu "edytor-sys" znajdującego się w programie.

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu takiego problemu: w SB4 pokazuje mi się informacja o braku wolnych tekstów w SBedytorze pomimo, że nie wykorzystałem wszystkich (w bazie oznaczonych jako użyte jest około 15%).

e: pomógł restart programu. Ciekaw jestem czy są inne sposoby ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R.U.Sure

Dałoby radę zrobić w SB-edytor automatyczne ściąganie artykułu z Internetu według wpisanego słowa kluczowego? Np. w pole wyszukiwania wpisujemy frazę, program znajduje losowy, tematyczny artykuł w jednej z polskich baz artykułów do przedruku, potem klikamy synonimuj i gotowe. Kilka zagranicznych programów ma takie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności