Skocz do zawartości

SB4 Edytor


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

@Nikonem

To jest prawidłowe działanie. Po prostu, program w trakcie otwierania kolejnych stron katalogów blokuje teksty z edytora, aby zachować unikatowość. Przy uruchamianiu zaś sprawdza i odblokowuje te teksty, które były wstępnie zablokowane, ale nie oznaczone jako wykorzystane (w trakcie oznaczania zieloną lub zółtą flagą).

@R.U.Sure

Teoretycznie dałoby radę, ale przecież można skopiować sobie artykuł bezpośrednio z przeglądarki?

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A co zrobić jeśli program nie chce wymieszać całego tekstu ?

W podglądzie miesza normalnie dając około 650 znaków, lecz , gdy w mieszaniu finalnym daje coś koło 500 znaków. Zmieniłem parametru na 2000 znaków i nadal nie chce wymieszać tak jak trzeba. Ucina całe ostatnie zdanie...

EDIT już sobie poradziłem. Na końcu ostatniego zdania brakowało kropki i dlatego je pomijał.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dostępna jest wersja 2.6 SB4 Edytora.

SB4 Edytor 2.6 update

lub

SB4 Edytor 2.6 pełna wersja portable

Dokonałem poprawki błędów związanych z niepokazywaniem niektórych synonimów w wyskakującym okienku, pomimo tego, że synonimy były wyświetlane w bocznej tabelce, oraz poprawki niedostatecznego miksowania przy zastosowaniu tagów <mix>

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wielkie podziekowania dla Grzeska za dodanie do SeoEdytora kilku drobiazgow ktore ulatwiaja mi zarzadzanie tekstami publikowanymi poza SeoBohaterem.

W tej chwili można zaznaczyć dowolny tekst jako wykorzystany oraz przypisac mu adres i flagę ręcznie w SeoEdytorze.

Dodana została tez funkcja sortowania tekstow wg kolumn!

Raz jeszcze wielkie dzięki za więcej niż wzorowy support ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności