Skocz do zawartości

SB4 Edytor


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Na stronie pobierania seo bohatera dostępna jest kolejna wersja 3.0 Edytora:

  1. W okienku podglądu, w trybie podglądu liniowego, czyli wyświetlania zdania po zdaniu, bez mieszania, przed każdym zdaniem wyświetlana jest liczba permutacji, czyli możliwa liczba wersji zdania.
  2. Nowe podejście do generowania unikatowych tekstów. Można ustalić próbkowanie unikatowości, tzn. w jaki sposób program ma odrzucać powtarzające się teksty w zależności od ilości występowania w nich takich samych fraz.

Więcej w tym artykule.

pozdrawiam

Grzegorz

p.s.

Te funkcje nie są dostępne w wersjach demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie pytanko dot. sb edytora - i tworzenia anchor tekstu. Seo katalogi zazwyczaj umożliwiają wstawienie 3 anchorów. SB Edytor umożliwia wstawienie większej ilości linków, którą dowolnie sobie miesza i wybiera. Tworzyłem anchory za pomocą tego sposobu:Ogórasy[/url. Niestety przy wklejeniu do katalogu linki nie pokazały się.

Jak zrobić żeby anchory były automatycznie wklejane? Każdy katalog robi to pewnie za pomocą różnych formuł.

Dzięki z góry za info.

Edit: wchodzi na regułę:<a href=”https://adres_twojejom”>dobre marchewki</a> Czy stosować we wszystkich taką regułę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podstawowa zasada jest taka, że to co wygeneruje się do bazy gotowych tekstów, to to jest wklejane w formularze katalogów.

Sprawdź przed katalogowaniem jak masz wygenerowane teksty, może tam były jakieś linki w złym formacie i katalogi je odrzucają.

Więcej na tema zasad tworzenie tekstów do katalogów z linkami.

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy linkach, to problemem dla mnie jest np taka sytuacja:

Chcę mieć 1 link w tekście, ale w synonimizowanym przygotowuje sobie 3, np.

Tu jest <a href...>link1</a>. A tutaj jest <a...>link2</a>, który chce w innym tekście.

Gdy ustawię,a by w treści był jeden link, to edytor wygeneruje mi:

TEKST1: Tu jest <a href...>link1</a>. A tutaj jest , który chce w innym tekście.

TEKST2: Tu jest . A tutaj jest <a...>link2</a>, który chce w innym tekście.

A chciałby żeby to było np.

Tu jest <a href...>link1</a>. A tutaj jest link2, który chce w innym tekście. (bez linka 2, ale z anchorem).

Jest to wykonalne?

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy do końca zrozumiałem.

Tam gdzie chcesz, żeby był sam anchortext dodajesz samo słowo przed znacznikiem, np:

Zakładka tekst:

Tu jest #1pralka. A tu jest #2lodówka.

Zakładka linki:

#1<a href="pralki.pl">{pralka|pralnia}</a>
#2<a href="lodówki.pl">{lodówka|lodówa}</a>

Wtedy wyjdzie albo:

Tu jest <a href="pralki.pl">pralka</a>. A tu jest lodówka.

albo:

Tu jest pralka. A tu jest <a href="lodówki.pl">lodówka</a>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Na stronie domowej jest do pobrania wersja 3.1 edytora, zawierająca głównie poprawki:

  • błędu przy kopiowaniu tekstów z bazy wygenerowanych tekstów.
  • obniżonej wydajności sprawdzania zgodności klamer występującej przy podglądzie i generowaniu bardzo długich tekstów.

pozdrawiam

Grzegorz

p.s.

Teraz zabiorę się za główny program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności