Skocz do zawartości

Ciekawe pozycjoner :)


ARTYSTA

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz jej ze balonami to rożnie bywa.

Ale jak na serio to może być że nie robi ja w balona, bez url strony ciężko coś powiedzieć, chodzić może wyłącznie o linki, bo 301 za ten czas nie załapała by (domena).

Głównie chodzi że ten znajomy, to jest z tej wszej branży

sam przyznajesz że zna się narzeczy, wiec czemu odrazu robi ja w balona ?, mógł dopalić ze swojego zaplecza (ja ma dobre), SWL + blasty na wszytko i całkiem prawdopodobnie że mogla wskoczyć w top 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, wszystko zależy od jakości linków, dzisiaj jesteś top20, jutro top2 , w Google wszystko możliwe, chociaż upierałbym się, że również i Twoje linki (choć nie wiem jaka jest ich proporcjonalność, co do jego ilości) w końcu zyskały moc, a ostatnio w Google trochę to trwa i wynikiem tego jest przebicie się na top-y.

Anyway, nie bierzemy tutaj na pewno pod uwagę żadnej personalizacji wyników i sprawdzania wyników przy zalogowanym koncie google i zapisywanej historii wyszukiwań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tą niesprawiedliwość i chęć opowiedzenia o tym na forum. Nic ten temat jednak do tej sytuacji nie wniesie. Gość mógł wbić stronę do top 10 ale to nie musiała być jego zasługa. Tego się nie da zbadać. Nic z tym nie zrobisz. Nie ma sensu się nad tym zastanawiać. Skoro koleżanka nie wierzy w twoje umiejętności (my też nie wiemy, czy się na tym znasz), to przestań ją pozycjonować. Współpraca też polega na zaufaniu. A co do pozycjonowania we dwójkę, to nie jest to dobre rozwiązanie. Sam widzisz dlaczego.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dogadajcie sie tak zeby kolega linkowal zaplecza ktore ty tworzysz ?

No ja nie wiem czy kolega bedzie chial pozycjonowac kolege, bo kolezanke (i to bezposrednio) to inna sprawa :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności