Skocz do zawartości

Czy zwracacie uwage na silnik forum przed rejestracją?


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem coś przeciwnego do większości osób:

najlepsze forum dla przeciętnego użytkownika internetu jest forum na phpBB. Czemu? Jest tego najwięcej i przeciętny internauta zna je najlepiej i mimo, ze rozmieszczenie pewnych rzeczy na różnych typach forów jest podobne - to jednak są szczegóły, którymi się różnią i to wystarczy.

Sam robiłem test, a dokładniej mówiąc to test sam się zrobił - że forum wypozycjonowane i postawione na chyba MyBB, nie notował przyrostu userów (nie mówię o user by Xrumer). Po zmianie skryptu na phpBB dodam jeszcze, że by Przemo. Ludzie nagle rzucili się na forum i forum ożyło. Wiem, większość będzie się śmiać, ale niestety poza środowiskami takimi jak SEO, Webmasterzy ludzie chwalą sobie intuicyjność i przede wszystkim przyzwyczajenie do phpBB i w nim czują się najlepiej.

Czyli twierdzisz , że początkowo forum najlepiej robić na Php by przemo ? ;P Szkoda , że nie robiłeś tego testu z jeszcze innymi silnikami forum był by bardziej obiektywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności