Skocz do zawartości

Nowy laptop. Jaki?


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz po prostu tanio (co też jest rozwiązaniem), to znajdziesz pełno za 1000-1500zł.

raczej nie, chcialbym by ten laptop wytrzymal troche, plus chodzic bedzie praktycznie caly dzien, wiec raczej cos porzadnego. to powyzej dalem bo mi sie wydawalo mega tanio, ale widze ze na allegro tez takie cuda sa :placze:

co do matrycy, wydaje mi sie ze blyszczaca, choc wkurza mnie ze sie wszystko odbija, to chyba jednak jakosciowa sa lepsze nie?

widze ze padlo pare razy dell, w naszych rejonie dell ma opinie jak acer, nie wiem, moze cos sie zmienilo w tej dziedzienie

platforma Sandy Bridge - to nie mam pojecia, trzeba poczytac. niemniej w zadnej ofercie do tej pory nie widzialem takiego opisu procka

i3 - warto w ogole o tym myslec czy raczej i5, i7?

z tego co widzialem to polecane byly

https://www.laptopsdirect.co.uk/ASUS_17.3_F...93V/version.asp

https://www.laptopsdirect.co.uk/Samsung_RF7...3UK/version.asp

Dell vostro 3750

asus k52 - nie widze 17 z tej serii, poszperam dalej

oki, ide czytac :placze:

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wierny od ponad dekady użytkownik Toshiby, właśnie laptopy tej firmy mogę polecić - nie są może najtańsze, ale jeszcze mnie (po za jakimiś drobnymi rzeczami) nie zawiodły. Plus ta firma generalnie specjalizuje się raczej w laptopach właśnie do pracy, a nie "rozrywkowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to kup w USA, oczywiście jeśli masz kogoś by tam dokonał zakupu i przywiózł. Różnica w cenie ogromna, jak kupisz model z "wyższej półki" to jeszcze dostaniesz masę dodatków za free lub za ułamek ceny.

Różnica jest jedynie taka, że windows po angielsku. Z gwarancją większości z nich nie ma problemu (warto sprawdzić kupując czy jest worldwide czy nie). Ja nie spotkałem się z nie-worldwide, a kupiłem już w ciągu kilku lat kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze padlo pare razy dell, w naszych rejonie dell ma opinie jak acer, nie wiem, moze cos sie zmienilo w tej dziedzienie

LOL jesteś tego pewien ? :soczek:

Lepszego serwisu niż ma Dell nie znajdziesz - podam na swoim przykładzie: 1 telefon, Pani prosiła żeby zrobić diagnozę (wkłada się specjalną płytkę do napędu od Della), miły Pan przyjechał do biura 2 dni później, wymienił uszkodzone części i gotowe. Żadnego wysyłania lapka kurierem, żadnego biegania w poszukiwaniu serwisu, żadnych kłótni z serwisem czy naprawa jest gwarancyjna czy nie. Przyjeżdżają, naprawiają full wypas - od tamtej pory kupuje tylko lapki z Della z gwarancją NBD tym bardziej że cenowo też nie są wiele droższe od konkurencji (no może prócz Precision-ów i Alienware ale to są już lapki naprawdę najwyższej jakości)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności