Skocz do zawartości

Ciekawy skrypt na Allegro - zdatny?


kazz551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

ostatnio przeglądając sobie z nudów allegro znalazłem taki o to skrypt https://allegro.pl/lubie-to-facebook-popup-...1673564105.html

Oferta jest o tyle ciekawa, że wyskakujące okienko faktycznie wygląda dosyć schludnie a cena nie jest jakaś wygórowana, jednak przed zakupem chciałbym się polecić użytkowników, którzy bardziej znają się na kolekcjonowaniu fanpage'ów. Co o tym myślicie? Czy sprawdziłoby się na witrynach o ruchu 5-10k?

Osobiście uważam, że dałoby radę wyciągnąć przyzwoitą ilość fanów, no ale nie ciekawe jak to byłoby w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kompletne dno ...

Przytrzymuje Ci userów na 15 s na stronie, potem tej strony już nawet nie chce sie czytać

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby co sie tu wypowiadaja to nie maja pojecia do czego sie czegos takiego uzywa. Cena jest bardzo mala, wiec jak potrzebujesz to kupuj. Wyglada naprawde ok. Natomiast na pewno cos takiego nie sluzy do pozyskiwania fanow dla strony na ktorej chcesz to wstawic, czyli nie wstawia sie tego na swojej wartosciowej stronie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie prosiłbym o wypowiedzenie się osób, które mają jakieś pojęcie w social marketing i tworzeniu fanpage'ów.

Mam 2-3 strony internetowe o dużym ruchu - i tak jak do tej pory to robią za zapleczówki i pozyskiwanie reklam, bo żadnej większej przyszłości z nimi nie wiążę, także myślałem tak wykorzystaniem tego skryptu do tworzenia fanpageów.

Po drugie z tego co czytam w opcjach to skrypt można skonfigurować tak, że ma przycisk zamknięcia okienka bez konieczności czekania lub kliknięcia "lubię to"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy użytkownik nie kliknie "Lubię to", okienko będzie powracać po każdym odświeżeniu witryny.

To dla mnie całkowicie przekreśla ten skrypt. Jak ktoś nie chce kliknąć "lubię to", to okienko będzie go atakowało za każdym odświeżeniem strony.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy użytkownik nie kliknie "Lubię to", okienko będzie powracać po każdym odświeżeniu witryny.

To dla mnie całkowicie przekreśla ten skrypt. Jak ktoś nie chce kliknąć "lubię to", to okienko będzie go atakowało za każdym odświeżeniem strony.

Zgadzam się z przedmówcą. Tak samo jak rejestracja na citeam.pl - serwis powaznej firmy - allegro a tez taki nachalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności