Skocz do zawartości

Linkowanie stron zagranicznych przy użyciu e-weblinka/linkme/seomatika


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest mój najdroższy że reklamuje narzędzie które stosuje w polskich warunkach i doskonale się sprawdza (ale nie będę się tutaj rozwijać bo zaraz ktoś mnie poda o kryptoreklamę).

Chodzi mi o efekty rodzimych systemów wymiany linków posiadających możliwość linkowania zagranicznego tudzież ustawienia geolokalizacji na zagraniczną (poprzez posiadanie dużej liczby IP za granicą) na rynku angielskim.

Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojego posta.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem w pełni.

Jakbym chciał zareklamować xrumera, również zrobiłbym topic: czy Xrumer jest nadal skuteczny przy pozycjonowaniu stron polskich, a spamowaniu for bez zachowania geolokalizacji.

Odpowiadając na Twoje pytanie - geolokalizacja jest, była i będzie ważnym czynnikiem pozycjonowania w algorytmach G, ale nie jest jedynym. Zatem skuteczność "jakąś-tam" mieć będziesz, ale do rzeczywistego efektu jesteś zmuszony wesprzeć się narzędziami w innej (czytaj docelowej) lokalizacji.

Zatem z pomocą tu przychodzą Ci zaplecza, katalogi robione w uk, precle na stronach w uk, fora w uk i blogi w uk. Oczywiście możesz później te wpisy śmiało podlinkować za pomocą SWLi z geolokalizacją w pl.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE REKLAMUJE żadnego systemu wymiany linków w tym temacie! ;)

Nie bądź bezczelny ;)-pytam się również o alternatywne źródła linków to jest seomatika czy też linkme.

Może ktoś linkuje i chciałby udzielić rąbek tajemnicy.

Jeśli ktoś powie, że nie osiagne efektów e-webem a osiągne np linkme to nie mam zamiaru się kłócić, lecz przyjmę to z pokorą.

Reklama systemu, która odpowiada mi to jedno, zaś moje działania za granicą to drugie.

przychodzą Ci zaplecza, katalogi robione w uk, precle na stronach w uk, fora w uk i blogi w uk

zaplecza których nie opłaca mi się tworzyć pod obecnych klientów z wiadomych względów- pójdę z torbami

katalogi uk- działają na podobnej zasadzie jak tworzone przez Hindusów to jest bulisz 30 funtów (zamiast dolców) i dodam ci wszystko szybko ;)

precle uk-hmm coś przegapiłem ;) zapytaj się ludzi od SEO w Anglii o "precla".. No chyba że chodziło ci article directories ale to działa na innej zasadzie zupełnie.

fora w uk - nie rozumiem? linki posty ,xrumer do tego zmierzasz :)? Mam nadzieję, że nie chcesz mi powiedzieć, pisz posty i dodawaj naturalnie link w temat. Jeśli chcesz mi to przekazać to serdecznie dziękuję za taką radę ;).

Ewentualnie planuje spróbować zarejestrować się i założyć kilkaset kont na ważnych forach angielskich z TLD co.uk

Blogi w uk-jeśli myślisz o ręcznym komentowaniu to dziękuje, jeśli myślisz o scrapeboxie, to również dziękuje.

Mam wrażenie że albo się zgrywasz albo nie wiesz, że o zdobycia linka na stronie z geolokalizacją UK za w miarę przystępne ceny nie jest łatwo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że albo się zgrywasz albo nie wiesz, że o zdobycia linka na stronie z geolokalizacją UK za w miarę przystępne ceny nie jest łatwo

Tomku, czy ja gdziekolwiek napisałem, że jest to łatwe? odpowiedziałem na Twoje pytanie w/s polskiego SWLa.

BTW: od dłuższego czasu rejestrowanie profili jest bezwartościowe: szkoda zatem czasu.

a w kwestii komentarzy: to moje ręczne tematyczne komentarze na bardzo wartościowych blogach mają największą siłę przy pozycjonowaniu w uk i us. Dopalam je później linkami, nie zważając na geo i pozycje idą w górę.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem i raczej nie będę bo polskie systemy odbiegają znaczą jakością od tego co oferowane jest na zagranicznych rynku.

Niby czym odbiegają?

Stestowałem już sporo rozwiązań (odpuściłem sobie tylko rumaka gdyż nie opłaca mi się na moim obecnym etapie inwestować tysiące złotych gdy mam o nim zerowe pojęcie) i powiem ci że aż tak nie odbiegamy od zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku to korzystałeś z marnych systemów jeśli nie widzisz różnicy. Jakie to były systemy jeśli można wiedzieć?

Różnice podstawowe dla dobrych systemów:

- dużo starsze niż krajowe

- większa ilość stron, a przy tym mniej syfu

- wyświetlanie linków oraz bannerów

- duży ruch na stronach wydawców

- lepsza tematyka stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkowalem kiedyus z seokow tytul fraza polska, link w tresci fraza obcojezyczna

fraza obcojezyczna w google.pl pierwsze miejsce, w google jezykowym dla danej frazy hen hen...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności