Skocz do zawartości

Nadmierne zużycie zasobów cpu przez gg


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co wam po zasr.nym GG, Skype nikt nie używa?

co wam po zar.nym Skype, nikt GG nie uzywa?

a powaznie, nie. uzywamy tylko gg. wolimy dac zarobic rodzimej firmie (no chyba ze ci co blokuja reklamy) niz mikrosoftowi, hehe :)

czyli kadu obsluguje dlugie numery... ok, czas na zmiane;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okradasz gg?

Róznica w poborze prądu pomiędzy obciążonym prockiem a pracującym na luzie może być około 100W lub więcej.

Ciekawe jaka to może być kwota za zużycie energii u wszystkich uzytkowników razem w przypadku takiej jednej skopanej reklamy?

Albo ile wyższą karę zapłaci Polska za przekroczenie emisji CO2 w związku ze zwiększona ilością spalonego węgla i gazu przeznaczonego na wyświetlenie tej zepsutej reklamy ? :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aqq - jedna reklama graficzna u góry (dość mała ) i w okienku rozmowy też nie za duża u góry .

Aktualnie siedzę na Aqq i mi się podoba. Praktycznie niczym nie odbiega w opcjach od gg, transfer plików, obrazków zawsze działa. Nawet po dostosowaniu wyglądu bardziej pasuje mi niż gg :). Zużycie CPU - 00 / Mem Usage 28 992K

Używałem chwile kadu ale niestety nie było funkcji poprawiania błędów oraz był problem z obrazkami, plikami i takie tam.

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, żeby flash tak mulił...

"Jest szansa" i to właśnie wina flash - może nawet nie samego gg a jedynie plugina obsługującego flash.

Dawno, dawno temu wsiadłem na aqq z innego zupełnie powodu. Od tego czasu śmieję się z tematów typu: GG mi muli, które co jakiś czas się powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również polecam AQQ dlaczego?

1. Działa szybciej

2. nie ma reklam - jest jedna u góry okienka rozmowy, wystarczy pobrać darmową legalną wtyczkę i w 30 sekund pozbywamy się reklam.

3. ma opcję wycinków! To jest dla mnie megahit po prostu. Chcesz wysłać jakiś fragment obrazka, klikasz button, potem w dwóch miejscach zaznaczasz krawędzie obrazka i masz wycięty dokładnie takich rozmiarów obrazek w 3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powaznie, nie. uzywamy tylko gg. wolimy dac zarobic rodzimej firmie (no chyba ze ci co blokuja reklamy) niz mikrosoftowi, hehe

Rodzima to może była 5 lat temu. Ten program to jest porazka, z włączona aplikacja nie da sie korzystac z komputera

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie uzywam gg ale pamiętam jak przy windzie XP skasowanie tego wynalazku spowodowało dwukrotnie szybsze ładowanie systemu :) Mam na myśli moment, kiedy po włączeniu windy i pokazaniu się pulpitu można już z niego korzystać.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności