Skocz do zawartości

Dziwny spadek strony


luinalcar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przygladam sie spadkowi takiej jednej strony chodzi o https://www.tarot.com.pl .

Strona istnieje juz od dluzszego czasu. Ma bardzo duza ilosc linkow, dobry PR.

Po ostatnim updatcie - spadla z pierwszej 10 na zdaje sie czterdzieste ktores miejsce.

Nie wiem jak szybki byl przyrost linkow.

Jedna z rzeczy ktore mi sie nie podobaja to anchor w postaci "Tarot Horoskop Wrozby" bez zadnych odzielnikow - ale moze to mniejsza sprawa. Tak samo jest z meta tagami.

Czy ktos ma pomysly dlaczego strona zaliczyla taki spadek?

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwny spadek, rzekłbym paranormalny :)

Może faktycznie był za szybki przyrost linków ostatnio.

A może spora ilość identycznych lub prawie identycznych podstron.

A może dynamiczne linki w stopce.

A może trzeba zadać to pytanie jakiemuś jasno (lub ciemno)widzowi, tarocistce czy innej wróżce z fusów, ostatecznie to ich branża. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trzeba zadać to pytanie jakiemuś jasno (lub ciemno)widzowi, tarocistce czy innej wróżce z fusów, ostatecznie to ich branża. :)

coz gdy zadawalam pytanie co i jak...

to nie bylo odpowiedzi bo nie wiedza dlaczego. Wszystkim jednak zajmuje sie ich pozycjoner ktory ma reke na pulsie. Heh. Gdy zapytalam kto umiescil ich link na moge.pl - rowniez brak odpowiedzi - innymi slowy - czarna magia bo pozycjoner tez nie wie. :D

I teraz ja zadaje pytanie: czy strona powroci na swoje miejsce czy nie...

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności