Skocz do zawartości

Czy to nie kolejna utopia ?


robson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale moim zdaniem to będzie wszystko, jak do tej pory w tym kraju - ktoś wziął kasę - ktoś po drodze dostał na lewca a i tak pewnie wyjdzie z tego jedno wielkie G [nie mylić z Google ;-)]

zus.pl/niusy/default.asp?id_komunikatu=229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma musi wysyłać do Zus korekty jeszcze z 1999 roku za człowieka który już nie żyje od paru lat. W dalszym ciągu za niego płacimy (kilka groszy z tytułu różnego pojmowania zaokrągleń). Czy to zasługuje na nagrodę? (wszystko to po wprowadzeiniu systemu).

Księgowa się wścieka, kadrowa się wścieka a prokom sobie wprowadził jakiś tam algorytm.

Może sprawa nie byłaby warta zachodu gdyby wartość listu nie przekraczała kilkusetkrotnie wartości wyrównania. Gdzie tu sens Polsko Ojczyzno nasza?

Совместное Украинско-Польское Предприятие УКРМЕТАЛЛСЕРВИС FOSECO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem gruby list z ZUS:

1. Wezwanie do czegoś tam - tak niejasne, że niczego nie zrozumiałem

2. Stan faktyczny - wydruki moich dokumentów

3. Wydruki jak powinno być.

Na szczęście był telefon, zadzwoniłem - chodziło o sprawę sprzed dwóch (wtedy) lat. Płatnik z płyty naliczał na początku wynagrodzenie 20 gr za zrobienie dokumentow czy coś takiego i to pomniejszyło składkę o powyższą kwotę. Na szczęście Pani była "ludzka", kazała dopłacić przy najbliższej okazji i będzie OK.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności