Skocz do zawartości

pojęcie "pozycjonowanie" dla laika


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

jak tłumaczycie na czym polega pozycjonowanie osobom ktore kompletnie sie nie znaja na internecie??

jak gosciowi wytlumaczyc ze trzeba miec duzo linkow na inncyh stronach, jak on nawet nie wie co to jest "link" :)

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tajne hackowanie wyszukiwarek by uzyskac pierwsze miejsce na dane słowo. By to uzyskać trza dodawać kody html(tutaj kod html linku) na innych stronach. Można też dodawać odnośniki do Twojej strony w różnych katalogach.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tłumaczycie na czym polega pozycjonowanie osobom ktore kompletnie sie nie znaja na internecie??

jak gosciowi wytlumaczyc ze trzeba miec duzo linkow na inncyh stronach, jak on nawet nie wie co to jest "link" :)

To mu nie tłumacz tego co to znaczy link i tego, że trzeba mieć ich dużo by było cacy.

Kiedyś jak wyłem wdrożeniowcem w pewnym niemieckim koncernie to po wdrożeniu miałem obowiązek wytłumaczyć działanie softu. Przez piewszych pare miesięcy tłumaczyłem all od deski do deski, później większość funkcji zaprzestałęm tłumaczyć bo i tak nie rozumieli a tym bardziej nie mogli tego zapamiętać. Skupiłem się na podstawowych informacjach jakie są im potrzebne i to fajnie skutkowało.

Ja mówie, przy rozmowie z klientem, że różnymi technikami staram się osiągąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Nie tłumacze, że na daną fraze itp itd. Nie przy pierwszej rozmowie.

A jak koleś się spyta jak to robie, to mówie, że "dla samego googla jest 70 podstawowych zasad, zaraz Ci opowiem wszystko ze szczegółami, masz 2-3 godzinki ? jak skończe to przejdziemy do zasad onetu" :D przeważnie koniec rozmowy, na temat jak to robie :)

Przy rozmowach kłade nacisk na optymaliacje strony a nie techniki pozycjonerskie, mówie co trzeba zmienić i jak, oczywiście jeśli ja tego nie robie. Poza tym rozmawiam o podniesieniu oglądalności a nie pozycjach.

Łatwiej mi później tłumaczyć czemu po miesiącu nie jest strona na pierwszym miejscu.

Za to łatwo mi wytłumaczyć skok oglądalności o 50 czy 100 procent.

Często też niestety widzę u moich klientów brak elementarnej wiedzy z zakresu prezentacji ich firmy na stronach www, prezentacji walorów i braków firmy tak by nie było to źle odbierane.

Zawsze twierdze, że ktoś tam może robić nieziemsko dobre oczyczczalnie ścieków a wcale może nie umieć ich sprzedać. Właśnie to proponuje firmie, optymalizacje i skuteczniejsze wykorzystanie kanału informacyjnego w medium o nazwie "internet" . Najczęściej to jest droga do zwiększenia ich obrotów.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności