Skocz do zawartości

Program dodający strony do wyszukiwarek


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy monterzy takie mam pytanko.

Mianowicie dowiedziałem się całkiem przypadkiem że jest taki program co SAM dodaje naszą stronę do wyszukiwarek i katalogów JEDNYM KLIKNIĘCIEM myszki w przyciosk dodaj [oczywiście po wpisaniu danych strony]

I moje pytanie brzmi: Czy nie wiecie skąd mogę go ściągnąć?

Pozdr.

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij mi kod doładowania orange za 100 PLN a dam Ci namiary na program bankowy :D:)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szukasz coś w stylu: AddWeb Website Promoter?

Jest sporo podobnych programów. Niestety nie ma dowodów na skuteczne i trwałe działanie takiego softu. Wręcz przeciwnie.

A czemu nie jest polecany? co z nim nie tak?

Masz jakieś dane czy coś takiego?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalisci od webpositioningu brzydza sie tego typu programikami, ja za specjalistę sie nie uwazam i pewnie dlatego nie mam zdania co do ich skutecznosci w sztuce indexowania,

jezeli chodzi o same programy to jest tego multum, polecam zwlaszcza nieocenione zasoby rosyjskich hackerow , mozna tam znalezc takie programy poczynajac od progamu Marinosoftu sprzedawanego na Allegro po jakies amerykanskie wynalazki, adresu celowo nie podaje ....trzeba sie chociaz nauczyc dobrze obsługiwac wyszukiwarki....:D

a tak nieco bardziej serio to moglby sie w koncu ktos wypowiedzic kto stosował takie automatyczne indexowanie i skomentowac jego skutecznosc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki program usiłuje w jednej chwili dodać stronę do nawet kilkunastu tysięcy (zależnie od tego jak się liczy) wyszukiwarek i katalogów. Kiedy google coś takiego wykryje (dodanie takiej ilości stron w krótkim czasie) mówi stronie: pa pa. Na szczęście w porę zdążyłem się na tym forum już o tym naczytać. Im nowsza strona tym może być gorzej.

Co prawda pozostają Ci wyszukiwarki nie reagujące na tego typu spam, jednak w porównaniu z G stanowią one nieznaczny procent.

Jednocześnie w programie musisz podać właściwy adres email, na który oprócz próśb o potwierdzenie wpisu zaczną Ci wpływać informacje o różnych organach płciowych.

Совместное Украинско-Польское Предприятие УКРМЕТАЛЛСЕРВИС FOSECO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już czy mam się śmiać, czy płakać ;) Masz już na koncie ponad 200 postów i jeszcze dobrze nie przeczytałeś forum - było już wiele takich postów :D

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalisci od webpositioningu brzydza sie tego typu programikami...

To nie obrzydzenie - to rozsądek.

Temat był poruszany kilkukrotnie - nie będę więc go rozwijał.

Nie stosować takich narzedzi - skutki pozytywne najczęsciej są mizerne, skutki negatywne ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skutki negatywne to glownie mnogosc jakichs dziwnych robotow biegajacych po stronie - pozytek z tego zaden a transfer ucieka...

To akurat chyba njadrobniejsza wada

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności