Skocz do zawartości

Jak pozbyć się debili na forach?


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie Jak Arturro stosuje kilkudniowe kneble na tych wszytskich pseudo dyortografow i inne pomioty dzisiejszych dziwnych czasów, Są duzo skuteczniejsze niz bany bo jak taki osobnik wie ze dostal ostatcznego bana to zawsze wraca pod innymi nickami i syfi jeszcze bardziej a tak jak ma juz wypoconych iles tam postow i pewną dzwna renome (w jego mniemaniu) to zawsze szkoda mu konta i najczesciej pokornieje.

Oczywiscie nie stosuje tego wobec jakis tam niewygodnych watkow ktore sie czasem pojawiaja tylko wobec hamstwa i totalnego braku zasad ortografii i gramatyki ( rekordzista u mnie zrobil 8 bledow w 5 wyrazowym zdaniu :D ) Nie lubie tez for w ktorych posty i watki wyparowuja - podobnie jak tutaj mam kosz do ktore wpadaja odpadki gdzie kazdy moze je sobie objrzec i wie za co wylecialy - wydaje mi sie ze tak jest najbardziej uczciwie.

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przecież domains żartował ;)

Natomiast oryginalny autor tekstu o innym miejscu kobiety nie :D

Wiem wiem - chodziło mi o Twoje forum.

Większość Trolli ma także swoją "piętę achillesową". Panicznie boją się "ujawnienia", co także świadczy o tym, że zwykle piszą "dla sportu" albo "żeby wyładować swoje frustracje". Nieraz można to wykorzystać ;)

Raz miałem przypadek "extremalnego Trolla" - przysiadłem trochę - poszukałem (wystarczyło chwilę pogrzebać w google) że anonimowość w sieci może był bardzo złudna. Później przez dwa tygodnie dostawałem codziennie maila "z prośbą o usunęcie" niewygodnej informacji. ;) Nagła pokora ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworz nieprzyjemna atmosfere na forum , obrazaj wszystkich i pokaz ze Wy jestescie krolami a nowi uzytkownicy nikim - jak na flashzone.pl

ps. sorki - to tylko tak wykorzystalem okazje zeby zjechac flashzone.pl bo ich podejscie do nowych uzytkownikow zreszta do wszystkich uzytkownikow mnie oburza :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam na Twoim forum i obserwowałem całą sytuację z "wodorem" (tak podpisał się gość, o którym mowa). Jak pisałem Ci na PW, moim zdaniem usuwając jego wątki do kosza postąpiłaś niesłusznie.

W tej sytuacji na Twoim miejscu wątki bym przesuwał na odpowiednie miejsca, ew. łączył / dzielił, żeby zachować ciągłość dyskusji. Poprosiłbym wątkotwórcę o zachowanie na poziomie, tj. nieobrażanie innych użytkowników forum i używanie w dyskusji argumentów, a nie wycieczek osobistych. Gdyby się do tego nie zastosował, wątek bym zablokował i pozostawił w miejscu jego założenia, dla potomnych.

Nawet najgorszy troll wystawia opinię przede wszystkim sobie a nie innym i całemu forum. Zwłaszcza taki, który nie używając argumentów bluzga gdzie tylko się da... Podobnie ciągnąłem dyskusję mailową z jednym gościem, który od początku był agresywny w stosunku do mnie i zarzucał mi niewiedzę. Po jakimś czasie dało się już z nim normalnie porozmawiać. Potem znowu przestało się dać i na tym skończyła się po kilkudziesięciu mailach wymiana zdań. :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się do dławienia problemu w zarodku.

Póki taki troll jest jeden, ok, ale co jak takich będzie pięciu, dwudziestu, czy czterdziestu - też będzie Ci się chciało każdemu tłumaczyć po dobroci?

Nie spodziewaj się, że dany troll się nawróci.

Tłumaczenie po dobroci tak jak pisał firefox kończy się najczęściej zejściem w totalny offtopic poniżej krytyki, lepiej temu zapobiegać. Poza tym są pewne zasady, jeśli łamiesz regulamin to go po protu łamiesz, a nie trochę łamiesz.

To jest raczej pytanie ogólne, a nie pytanie o konkretny przypadek, dyrekcja prosi uprzejmie o nie koncentrowanie się na nim.

:D

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu w podpisie tekst od Admina, że np "TO JEST KRETYN - PROSZE NIE ODPOWIADAC NA JEGO ZACZEPKI" , itp, że jest tu dla kolorytu forum, albo w ramach terapii zajeciowej . Albo np, że to ROBOT, który się zepsuł, ale nie banyjesz na prośbę twórcy, bo może go upgrejduje i wróci mu inteligencja. :D

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności