Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

OK - sprawdzimy i dziękuje za zgłoszenie (forma mogła by być inna ale .... ) Wersja którą zainstalowałeś ma już automatyczną aktualizację więc jak pojawi się komunikat o update jednym klikiem sobie zaktualizujesz wszystko.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam :D ja z kolei mam pytanie o najlepszy hosting nadający się na postawienie omniaddera? Jestem nieco wpieniony bo na laohoście pochodziła mi dodawarka niecały miesiąc i się wysypała... Po fakcie dostałęm informację od kojotka, że lao się nie nadaje (w sumie nigdzie nie ma informacji jaki hosting pod to najlepszy, a co ciekawe w manualu są nawet podane ustawienia pod lao ale coż...). Próbowałem na netmarku, ale wychodzą przy próbie postawienia błędy bazy danych. Nie mam zamiaru kupować kolejnego hostingu bez gwarancji poprawności działania - czy polecicie mi coś pewnego i sprawdzonego? Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam specjalny hosting wyłącznie pod omniadd w hekko.pl

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja będzie jednak jutro. Musimy sprawdzić różne hostingi pod względem pewnej funkcji.

W następnych aktualizacjach planujemy dodać możliwość rejestrowania się na wp prywatnych, przypominania hasła na wp (dzięki czemu będzie więcej wordpressów), dodawania stron do harmonogramu tylko z publicznej bądź tylko do prywatnej bazy i myślimy nad jedną bardzo ciekawą funkcją ale o niej powiemy dopiero jak się już pojawi :D

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nawet najlepsze narzędzie nie zrobi więcej niż na to pozwala baza. A ogólnodostępna baza, jaka jest każdy widzi (niestabilność i nietrwałość - to podstawowe jej wady, brak mocy jest tego konsekwencją). Oczywiście na słabe frazy to wystarczy, ale z taką fajną maszynką można wyciągnąć wiele więcej.

Proponuję zmienić jakość bazy poprzez wprowadzenie dodatkowej opcji - bazy płatne.

Mam tutaj na myśli na początku WP, jako w miarę skuteczne.

Są dwie możliwości i obie proponuję wziąć jednocześnie pod uwagę.

1. Omni - stawia np. 500 precli bazy płatnej, co przy odpowiedniej ilości użytkowników pozwoli na skalkulowanie ceny dostępu w granicach 150 do 200 zł/rok, co myślę było by akceptowalne dla większości.

zalety dla użytkownika:

- trwałość bazy (im link starszy to przecież lepszy)

- wielkość bazy (w ilości siła)

- zwiększona skuteczność

- szybsze i przede wszystkim trwalsze wyniki pozycjonowania

zalety dla Omni:

- kolejna przewaga konkurencyjna

- dodatkowy przychód związany z opłatami za płatną bazę

2. Użytkownicy Omni stawiają płatne bazy tylko pod Omni (proponuję przyjąć jakieś minimum np. 50 czy 100 szt).

Zalety jw.

Tutaj też jest potrzebna pomoc i udział Omni. Bazy muszą być przypisywane do licencji, aby uniknąć możliwości zakupu przez jedną osobę, a dostępu kilku.

Dostęp można by sprzedawać, ale i wymieniać szt/szt.

Ponadto, we wszystkich płatnych preclach można ustalić sztywne nazwy kategorii dla zwiększenia poprawności dodawania.

To tak w skrócie. Co o tym myślicie?

---

I jeszcze jedno dotyczące precli.

All in SEO jest najbardziej popularną wtyczką i jest stosowana przez bardzo wielu stawiających precle.

Dodałbym automat wykrywający wtyczkę i wypełniający jej pola, troszku zwiększy moc wpisu.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz - to co mówisz ma swoje + i swoje - , prawdę mówiąc częściowo już omówiłeś nasze plany na przyszłość jeśli chodzi o rozwój OmniADD. Dopóki nie usamodzielnimy dodawarki od nas dotąd nie ma mowy o płatnych / elitarnych bazach (na chwilę obecną mam na myśli np posiadanie prywatnej bazy WP gdzie samo OmniADD może się zarejestrować)

Jakość bazy publicznej jest hmmm taka jaka jest i jest to spowodowane niestety jakością jaką reprezentują ich właściciele (jak się znudzi to ..... ) to już niestety nie jest od nas zależne i robimy wszystko i jeszcze więcej co w naszej mocy żeby baza była bardzo dobra.

Co do uzupełniania pól jakie daje wtyczka All in SEO oraz Platinium SEO nie jest możliwe uzupełnienie tych pól z prostego powodu - OmniADD nie korzysta z formularzy dodawania z tymi wtyczkami (omijamy stronę widzianą przez usera) co wcale nie znaczy że w przyszłości nie dodamy obsługi tego typu dodawania co niewątpliwie wpłynie na szybkość (jako opcja do aktywacji samodzielnie)

Obecnie teraz są prowadzone prace równolegle nad dodatkiem dla WP umożliwiającym tylko dodawanie do WP osobą z OmniADD v5+ oraz OmniPRESS przerobiony dość znacznie też dla OmniADD v5+ Jednak na razie skupmy się na rozszerzeniu funkcjonalności samego OmniADD i dodaniu kolejnych skryptów gdzie można zostawić swojego linka (niebawem będzie nowy skrypt) a potem pomyślimy nad v5+ z płatną bazą

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jak się znudzi to .....

Dokładnie :)

Dlatego jak będzie płatne, to będzie trwalsze i lepsze.

Jak zrobisz jakieś zabezpieczenie przed "nadużyciami" to mogę wyłożyć na pierwsze 100 blogów na próbę, tak trochę wyprzedzając Wasze plany.

Zobaczymy czy to dobry kierunek, chociaż nie mam wątpliwości :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Edycja dla czytających: Nie myślę o bazach założonych na darmówkach typu cba i domenach tk itp. ale o stabilnym serwerze i normalnych domenach. Tak, aby dodany wpis miał jakąkolwiek wartość.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję aby aktualizacje były płatne. Wtedy przynajmniej komuś będzie chciało się nad nimi pracować.

Co do samej bazy WP, to przecież można by taką stworzyć w oparciu o userów v5. Gdyby za dodanie do bazy swojego prywatnego precla coś można było zyskać (np. możliwość dodania do innych prywatnych WP), to zaraz efektywność programu by się poprawiła

- userzy tworzą swoje precle (po jednym każdy (oczywiście kto chce) - wersja optymalna [jednym preclem łatwo się zająć])

- dodają go do PRYWATNO-PUBLICZNEJ bazy tylko dla omniadd (za to ma odblokowaną możliwość dodawania do innych precli z tej bazy)

W ten sposób można by stworzyć ładną bazę. Przecież wszystkim nam na tym zależy. Aktualna baza precli jest niestety kiepska. Nie ma się zresztą co dzieiwć. Ta baza nigdy nie będzie dobra. Za dużo "czynników zewnętrznych" na nią wpływa.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz

takie pierwsze zalozenie wysunal kojotek z omnipressem - duzo lzejszy od wp - tyle ze w moim mniemaniu zabila go licencja (niemoznosc postawienia na subdomenie regionalki) oraz troche kiepsko naliczane pkt - gdyby nie to - omnipressy wypelnily by baze omniadda bardzo szybko

jesli rowniez sam mialbym cos masowo postawic pod omniadda wybralbym lzejsze rozwiazanie od wp

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sleaquit: To pozostaje jedynie zmienić licencję i po sprawie. Sam postawię parę takich katalogów. Można by chociaż spróbować.

Racja z tym omnipressem. To mogłoby rozwiązać nasze problemy. Skoro już taki skrypt mamy, to nie ma na co czekać :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności