Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także jestem za i za tym, by każdy użytkownik OmniADD mógł podzielić się swoimi preclami w zamian za dostęp do bazy precli innych użytkowników.

Mam też pytanie - na ile dobre muszą być syminizowane artykuły? Czy wystarczy, że napiszę artykuł, wrzucę go do syminizatora omniadd i zacznę dodawać - wtedy wychodzą artykuły trochę bez sensu, widać że z jakiejś mieszarki, czy lepiej zadać sobie trud, przeczytać zsyminizowany artykuł, pozmieniać to co nie pasuje, żeby po dodaniu treść była bardzo sensowana? Jak stosujecie? Przeróbka artykuły z synonimami na taki, by każdy wygenerowany artykuł był bardzo sensowny trochę czasu zajmuje ale możliwe, że się opłaci, dlatego pytam.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@sleaquit i reszta :) - tak teraz pracujemy nad OmniPRESS v2 dla OmniADD v5+ (licencja starego OmniPRESS też zostanie zmieniona)

Wstępne ustalenia nasze są takie co do OmniPRESS v2 (wstępne nie znaczy ostateczne)

- dowolne domeny płatne

- max 3 subdomeny na 1 IP

- max 3 domeny na 1 IP

- max 9 domen na 1 DNS (łącznie daje nam to 81 katalogów na 1 serwerze do postawienia)

Temat WP pracujemy nad pluginem który po instalacji umożliwi tylko dodawanie użytkownikom OmniADD v5+ i teraz istotna opcja raz zbanowana kopia OmniADD v5+ przez admina więcej nie będzie mogła dodawać do wszystkich katalogów danego admina (po zbanowaniu user otrzymuje komunikat w OmniADD z taką informacją i opisem dlaczego otrzymuje bana + opcja negocjacji z adminem wp żeby tego bana zdją przy zachowaniu pełnej anonimowości obu stron)

Dotyczy OmniPRESS v2 + Plugin WP

Naszym marzeniem tutaj jest wprowadzenie opcji gdzie właściciele odgórnie ustalają wymagania co do jakości wpisów i będą one automatycznie dopasowywane przez OmniADD np: wymóg obrazka w treści (jeśli opis nie ma obrazka dodawarka nawet nie bedzie próbowała dodawać do takiego skryptu) oraz opcja płatnego dodawania do danej grupy skryptów (jednego właściciela) ale tutaj będą znacznie wyższe wymagania jak np BL (system nie będzie na tych transakcjach zarabiał :good: - 100% wartości sprzedaży będzie trafiało do właściciela)

- właściciela zarabiają i dbają o swoje

- OmniADD ma największą skuteczną bazę

Myślimy że to sprawiedliwy układ dla każdej strony

Więcej już na razie nie gadajmy na ten temat proszę do czasu aż projekty wejdą w życie i będziemy mieli na to osobny temat - temat powstanie przed premierą tak żebyśmy mogli wspólnie ustalić wszystkie wymagania jakie stawiamy i warunki

Dziś pewnie będzie aktualizacja OmniADD więc wracamy do pracy

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotku. Znowu będziemy przerabiali te wszystkie regulaminy w preclach? To bez sensu. Najlepiej byłoby, aby był JEDEN regulamin dla wszystkich precli userów omniadd. Wtedy nie byłoby problemów. Przecież to małe znaczenie, kto ile chce obrazków i linków w artykułach. Wystarczy ustalić, że np. minimum to 1200 zzs, 2-3 linki i jeden obrazek. Wątpię, aby ktokolwiek miał z tym jakiś problem. Przecież precle stawiamy w wiadomym celu. chodzi o to, aby to MAKSYMALNIE uprościć. Najlepiej wprowadzić jeszcze zakaz wstawiania SWL,a i tyle.

Wtyczka do wp pozwalająca na dodawanie wyłącznie poprzez omniadd wydaje mi się być rozsądnym rozwiązaniem.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 5 działa stabilnie?

Przechodzić już czy poczekać?

I jak wygląda update z v4 do v5? Może ktoś w skrócie napisać czy to jest automatyzowane czy mam do Kojotka zagadywać w celu update?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam https://www.synonimizer.ksiegapozycjonera.pl/ ale zamiast "|" generuje ",", które potem trzeba poprawiać i nie rzadko z niepotrzebnymi spacjami

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmr88 z tego miejsca pobierasz OmniAdd, a dalej jak z aktualizacjami w wersji v4 (czyli pomijasz 4 katalogi i settings.php). Przy pierwszej instalacji v5 prosi o dane do bazy (przynajmniej u mnie), podajesz idento te co miałeś i po instalacji. Przegrywasz plik licencja.lz do głównego katalogu dodawarki i masz załatwione. Po aktualizacji katalogów nie wrzucaj do harmonogramu wszystkich projektów z danego katalogu, bo wrzuci Ci wszystko co jest możliwe z wszystkich katalogów.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać was o to, czy korzystacie z ProLink? Funkcjonalność, jak już o tym wcześniej pisałem, wydaje się być bardzo zadowalająca. Ma jednak pewien duży minus, który ją w całości przekreśla. Dzisiaj to dokładnie przetestowałem. Na 471 wordpressów omniadd dodał do 436, a więc całkiem nieźle. Linki wyeksportowałem i wrzuciłem do link checkera (tego scrapeboxowego). Ten natomiast znalazł ich całe 83. W to jednak nie wnikam, gdyż zbyt wiele czynników na to wpływa. Wróćmy jednak do tematu. Omniadd zaczął dodawać ProLinkiem wszystkie dodane według niego wpisy. Takim sposobem zaczął sobie linkować główne strony precli, na których w ogóle nie widniał mój wpis.

Moduł ten można by usprawnić poprzez wyeliminowanie linkowania domen głównych. Wszystkie adresy kończące się na nazwie domeny powinny być z niego wywalone przy pobieraniu listy linków. Myślę, że to by było najprostsze rozwiązanie. Adresy z tekstem po "/" najczęściej oznaczają poprawnie dodany wpis.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy (też odpisałem). Pisze o v5. Zainstalowałem v5 działało - zainstalowałem update z linku w updacie i nie działa. Jeśli pod linkiem w update z wersji v5 macie wersję v4 to sorry... Co teraz mam zrobić?

--Edit: agape doceniam to co robisz :D ale ktos na górze nie dopracował detali...

Naprawione ale poprawcie link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 Link poprawiony, w nowszej wersji którą właśnie zainstalowałeś. Tak jak pisaliśmy aktualizacje z v5 wykonuje się teraz tylko przez omnipanel.pl od wersji 5.0.1 którą właśnie zainstalowałeś jest auto aktualizacja.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zainstalowaną najnowsza wersję Omniadda , ta z możliwością aktualizacji przez panel. Nacisnąłem dla testów na aktualizuj... i od tego momentu ciągle mam wyświetlone : "Dostępna jest aktualizacja programu!" na czerwono. Kolejne klikniecia nie działają.

I teraz pytania - mam najnowszą wersję czy nie? No i czemu jest ciągle info że potrzebna jest aktualizacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gimlak - sprawdz czy masz werjse 4, czy 5. W 4 aktualizacje przez panel robi sie tylko bazy katalogow, a nie skryptu. Taki problem jak Ty masz ja mam tez przy 4 (mimo zrobienia aktualizacji skryptu przez wgranie plikow), Podejrzewam, ze to sie pokazuje na czerwono, bo jest juz platna v5.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że jest płatna bo kupiłem płatną 5. zainstalowałem. wszystko ok. potem wyszła łatka do 5ki, zainstalowałem. i działa wszystko ok. informacja o wersji na zielono, a w panelu przycisk do aktualizacji. wduszam przycisk (dla sprawdzenia) i coś tam pisze że zaktualizowało ale od teraz informacja na czerwono o braku aktualizacji.

gdybym miał wersję 4 nie móglbym wcisnąć tego przycisku do automatycznej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności