Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@gimlak tak jak mówiłem podczas rozmowy. Plik index_z.php był źle wgrany (z poprzedniej wersji). Po wgraniu na nowo jest ok.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ma bo odkryliśmy jeden błąd na określonych serwerach i wypuszczenie zostało wstrzymane. Aktualna wersja to 5.0.1, na omnipanel.pl zawsze jest aktualna wersja do pobrania. Teraz jesteśmy w fazie testów aktualizacji do 5.0.3. Jak się pojawi aktualizacja będziemy "trąbić"

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj dla moich dwóch stron przy dodawaniu do wordpressów, że dla jednej strony pobrało dobrze adresy a dla drugiej już tylko same adres głównych stron. Ale jeśli dodałem odpowiednią ścieżkę to wpis istnieje.

Przykład:

nazwa.miasto.pl/

nazwa.miasto2.pl/

nazwa.miasto3.pl/

a jak dodam ręcznie:

nazwa.miasto.pl/2011/07/04/tytul-wpisu/

nazwa.miasto2.pl/2011/07/04/tytul-wpisu/

nazwa.miasto3.pl/2011/07/04/tytul-wpisu/

może da się coś z tym zrobić !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gimlak tak jak mówiłem podczas rozmowy. Plik index_z.php był źle wgrany (z poprzedniej wersji). Po wgraniu na nowo jest ok.

eee.. ale mi nic nie mówiłeś i nie rozmawialiśmy. a w panelu nadal mam "Dostępna jest aktualizacja programu!". kliknięcie na aktualizuj nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, pomyłka ;) Wejdz do opcji i sprawdź jaką masz wersję. Wejdź na omnipanel.pl i ściągnij jeszcze raz paczkę, problem zniknie.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje to, że gdy w harmonogramie chcę zmienić ilość dodawanych katalogów do poszczególnych typów, w każdym muszę wpisywać określoną liczbę np. 40 i potem klikać na zapisz. Przecież można by zrobić ustaw na 40 i zaznacz, które katalogi/projekty mają mieć taką wartość i zapisz, zamiast mozolnie wpisywać do każdego typu katalogu "40". Uwzględnijcie to w aktualizacji.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, pomyłka :) Wejdz do opcji i sprawdź jaką masz wersję. Wejdź na omnipanel.pl i ściągnij jeszcze raz paczkę, problem zniknie.

hmm. mam wersję : Wersja: v5.0.2

a z omnipanel do ściągnięcia jest v5.0.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę była dostępna v 5.0.2 bo musieliśmy zaaktualizować swoje kopie testowe więc istnieje szansa że kolega trafił na moment kiedy byłą ona dostępna (ta wersja nie będzie dostępna publicznie) tylko następna czyli 5.0.3

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssebo Z tymi adresami miasto5.pl od dluzszego czasu sie zastanawiamy zeby je usunac. Problem jest bo adresy sa na bardzo slabej jakosci hostingach. Czasem jest tak ze postuje i jak chce pobrac adres serwer nei zwraca strony (biala strona) albo zwraca tylko czesc (naglowek 100). Poswiecilismy sporo czasu zeby to poprawic i wiemy ze lepiej sie nie da bo to na jakich jest hostingach nie jest zalezne od nas.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności