Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@aniec2 tak to przez zmianę wersji. Wersja bazy nie zgadzała się z wersją programu i trzeba było zaktualizować uruchamiając install.php

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 5.03

Omniadd nadal zatrzymuje mi się przy dodawaniu do freeglobes na 224 katalogu

gdy wywołuję plik cron_add.php dostaję info

|MAX:30|3|ACTIVE:0|
Fatal error: Call to undefined function imagecreatefrompng() in /var/www/ocr.php on line 0

Biblioteka GD zainstalowana i włączona.

Proszę o rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci - jak dodac nowe pytanie do webmini? nie widze zadnego guzika...

kiedy bedzie mozliwosc wprowadzenia prywatnych edirow?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna kwestia

Zainstalowałem aktualizacje 5.0.1 a w opcjach mam pokazane że mam 5.0.3 , czy to jakiś błąd ? czy mam instalować 5.0.3 jeszcze ?

Po aktualizacji GD mam info

Warning: No license for this product ('OmniADW') - make sure zend_optimizer.license_path is properly configured in php.ini! in /var/www/cron_add.php on line 0

Warning: License check failed! in /var/www/cron_add.php on line 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 wystarczy zajrzeć do FAQ :)

@ezomaniak funkcja imagecreatefrompng wymaga biblioteki GD ponieważ jest to funkcja właśnie tej biblioteki. Jeśli masz ją zainstalowaną to może błąd jest w konfiguracji. Tak czy inaczej problem jest po stronie konfiguracji serwera. Po aktualizacji GD czy OmniAdd masz takie info ? Spróbuj z paczki z omnipanel.pl jesli po aktualizacji programu.

@sleaquit obecnie nowe pytania pojawiają się wtedy gdy zostaną wykryte przy dodawaniu. Postaramy się w następnym update umieścić taką funkcję. W następnych update mamy narazie trochę inne plany.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności