Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękujemy za dobre słowa pod adresem OmniADD v5 - kolejna aktualizacja już w drodze planowana na przyszły tydzień z obsługą rejestracji w WP PRW i kilkoma innymi poprawkami + odzyskiwania hasła (oczekiwanie na maila)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OVH blokuje prostowanie w WP (tak słyszałem, że mają jakiegoś firewall).

Temat gdzie najlepiej był poruszany tysiące razy i zawsze taka sama odpowiedź: w nieznanej serwerowni, nie na seo hostingach lub hekko który ma pakiety pod te maszyny...

Ja mam na VPS i jakoś sobie radzi...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tobie nie powie, bo czym więcej Omni na tym samym hoście tym wiesze ryzyko zbanowania IP.

Ja polecam kup VPS zrób zlecenie na konfigurowanie, i będziesz mieć spokój, nie będziesz suportu Omni zawracać głowę że coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MaxPan radzi, najlepiej celuj w VPSa, raz skonfigurujesz, masz spokój i nie martwisz się, że Cię wyrzucą. Do tego zawsze możesz dorzucić np. inny soft do wysyłki bez dodatkowych kosztów. Ja mam omniadd, publikera, omniping, sprawdzanie pozycji, kilka blogów i jeszcze kilka rzeczy - mieszcząc się w 512 RAM. Do tego nie wymagając super jakości, taki serwer VPS znajdziesz w cenie współdzielonego hostingu. Nie ma się co zastanawiać, a do tego masz pełną kontrolę nad konfiguracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj kilka opcji - wszędzie powinnien być ZEND w standardzie (zawsze jest też test 7 - 14 dni)

https://www.webhostingtalk.pl/forum/65-ofer...m-hostingowych/

lub

https://www.webhostingtalk.pl/forum/32-opin...h-hostingowych/

lub

https://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=4

lub

Hosting z ZEND'em gdyby link źle działał wpisz w Google.pl

tani hosting www +"zend optimizer"

Tego jest naprawdę sporo

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OVH blokuje prostowanie w WP (tak słyszałem, że mają jakiegoś firewall).

A ja słyszałem, że mój kolega słyszał, że ktoś słyszał, że.....

Co za bzdury. Nie to, że polecam OVH, ale to powyższe brzmi jak stwierdzenie , że przez kolej żelazną krowy się nie będą miały mleka.....Na serwerach OVH Xrumery popylają bez problemu, a co dopiero Omniadd.

Bierzesz 'serwer' ;) dedykowany w ovh za 60 zł miesięcznie ( co to za serwer z jednym dyskiem...) i jedziesz z czym chcesz, albo jakiegoś taniego VPSa za grosze.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wersja już w drodze więc uchylę rąbka tajemnicy ci w niej się znajdzie:

1 - poprawka odczytywania maili aktywacyjnych dla WP

2 - rejestracja na prywatnych WP

3 - podział dodawania hurtowego prywatna baza / publiczna baza

4 - update dla WP 3.2 (najnowsze) - v4 już zupełnie z tym sobie nie poradzi

5 - poprawka na "zawieszanie" się procesu dodawania dla katalogów freeglobes

6 - poprawka na katalogi qlweb (tu może się nawet okazać że lista katalogów się znacznie wydłuży ale to się jeszcze okaże na testach)

7 - ponowne żądanie hasła dla WP gdzie nie otrzymaliśmy pierwszego maila (za sugestią jednego z forumowiczów) - w trakcie testów może jej nie być jak efekt będzie znikomy

8 - generator RSS nie będzie już pobierał domen głównych

9 - zmiana limitu dla ProLINK z 300 wpisów na 100 wpisów (kolejna wersja zmieni mocno sam moduł)

Tak więc szykuje się nam duża aktualizacja i sporo poprawek - przewidywany czas aktualizacji przyszły wtorek ale wiecie jak jest :);)

UWAGA: Niebawem cena aktualizacji zostanie podniesiona do wartości 200 zł więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to lepiej się pospieszyć (planowanie podniesienia ceny na kolejny update który będzie już miał coś super fajnego o czym opowiemy jak będzie na to czas :P )

- Dotyczy płatnej aktualizacji z v4 do v5 nie aktualizacji już posiadanych v5

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności