Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@up. Jak to płatna aktualizacja? w pierwszym poście tego tematu wyraźnie pisze:

Kolejne aktualizacje i nowe wersje będą darmowe nawet jeśli wyjdzie v10 update będzie za FREE. Jest to ostatni płatny update

Możesz to wytłumaczyć?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fajnie.

Ja bym jeszcze dorobił coś takiego, żeby można było określać w jakim czasie ma dodać określony projekt z podziałem np na.

od razu|1 dzień|1 tydzień|1 miesiąc

w zależności od wyboru w harmonogramie ustawiałoby automatycznie odpowiednią ilość dodań do danego typu katalogu na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. Jak to płatna aktualizacja? w pierwszym poście tego tematu wyraźnie pisze:
Kolejne aktualizacje i nowe wersje będą darmowe nawet jeśli wyjdzie v10 update będzie za FREE. Jest to ostatni płatny update

Możesz to wytłumaczyć?

Pozdrawiam.

Aktualizacja z v4 do v5 bedzie kosztowac 200 zamiast 150.

Ci co juz maja v5 {powinni|beda} miec za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o płatnej aktualizacji z v4 do v5 i tak jak już napisałem wszystkie aktualizacje w obrębie v5 i wyżej są darmowe i będą darmowe

@ezomaniak - małe szanse na opcje zaproponowaną przez Ciebie to już zalatuje publikerem i mocnym obciążeniem serwera

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak - małe szanse na opcje zaproponowaną przez Ciebie to już zalatuje publikerem i mocnym obciążeniem serwera

Hmm, jak to obciąży serwer gdy będzie wykonywane tylko raz przy dodaniu projektu i zamiast domyślnych 20 dodań na dzień, podzieli i wpisze tyle ile chce. Teraz muszę to robić ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić omniadda, ale się nie da...paypal cały czas daje error - tylko przelewem można?

L_ERRORCODE0 -> 10417

L_SHORTMESSAGE0 -> Transaction cannot complete.

L_LONGMESSAGE0 -> The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method.

L_SEVERITYCODE0 -> Error

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem przez przelewy24 i było ok

no nic, próbowałem 2 razy na paypalu, bo akurat ta forma płatności mi najabrdziej odpowiada, ale trudno, najwyżej nie kupię, nie mam nerwów:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie działa paypal proszę wybrać formę płatności przelew bankowy i wpłatę dokonać na pay@omnimax.pl (paypal)

Potem wystarczy wysłać tylko mi maila że zakup jest opłacony przez ppaypal i podać od razu proszę ID instalacji z v4

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj kilka opcji - wszędzie powinnien być ZEND w standardzie (zawsze jest też test 7 - 14 dni)

...

Tego jest naprawdę sporo

To mam jeszcze jedno pytanie.. jakie jest 'średnie' zużycie transferu przez OmniAdd powiedzmy na 10 stron.. wiem, że storna stornie nie równa ale chyba można jakąś liczbę za średnią przyjąć?

--

SEO Edinburgh - search engine marketing services in capital of Scotland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności