Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

mmr88 -> drugi błąd moze byc spowodowany problemami po stronie omni(czasami chłopaki coś tam robią) - też tak mam ale to czasami. Czasami od razu zaskoczy.

Mam na linuxpl i cuda się dzieją - od 3 dni nie chodził cron, wczoraj odpaliłem głównego crona ręcznie i za chwile wszystko hula ;)

Ale linuxpl nie polecam bo piszą o ograniczeniach - których na szczęście jeszcze mi nie przydzielili, ale nikt nie zna dnia ani godziny :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam to samo i:

@mmr88 W chwili obecnej serwer padł i czekamy na reakcje serwerowni. Dzisiaj jeszcze będzie ok. Jeśli problemy nie znikną do jutra max, odezwij się na pw podając adres instalacji to to sprawdzę.

:)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza będzie przefiltrowana na pewno na dniach.

Znów mogą wystąpić problemy z OmniADD serwerownia znów cała leży w IONIC : https://www.najdmen.net.pl/prace/index.php?...&task_id=52

Nowa aktualizacja powinna rozwiązać takie problemy w przyszłości

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było wałkowane czy nie, ale...

Nie da się wyeksportował raportu ze wszystkich katalogów. Wywala błąd:

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /.../get_txt_z.php on line 0

Dla któregoś typu katalogów pobiera obiekty, których nie ma i klops. Gdyby był dostęp do kodu źródłowego możnaby samemu poprawić, a tak gorąca prośba o aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na sprostowanie swojego wcześniejszego posta o błędach w v5 mogę napisać, że to nie była wina aplikacji tylko serwera IONIC

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja powinna rozwiązać takie problemy w przyszłości

Przydało by się, bo płacąc 450 zł jednak chciało by sie mieć sprawne narzędzie, które nie jest (poza aktualizacjami) narażone na pady serwera, za który się nie ponosi wogóle odpowiedzialności.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności