Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

czy moge prosic kogos z szanownych forumowiczow o podanie instrukcji dodania prywatnych wp, nie mam dostepu do faq podobno na niektorych serwerach nie dziala poprawnie i zostanie to usuniete dopiero w kolejnej aktualizacji

albo o podanie pkt 15,16 i 33 faq

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czy moge prosic kogos z szanownych forumowiczow o podanie instrukcji dodania prywatnych wp, nie mam dostepu do faq podobno na niektorych serwerach nie dziala poprawnie i zostanie to usuniete dopiero w kolejnej aktualizacji

albo o podanie pkt 15,16 i 33 faq

z gory dzieki

Poszło na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna już jest aktualizacja do wersji OmniAdd 5.1.0 zmiany w niej wprowadzone:

* dodana możliwość rejestracji na prywatnych Wordpress

* dodana obsługa Wordpress w wersji 3.2.*

* możliwość podglądu danych dostępowych dla Wordpressów publicznych i prywatnych

* poprawienie funkcjonowania ocr?a (problem z zawieszaniem się)

* poprawa wydobywania adresów dla generatora rss

* dodanie możliwości ponownej rejestracji w wp oczekujących na maila (znaczna poprawa skuteczności rejestracji)

* zmiana limitu prolink na 100

* poprawa działania skryptu testującego serwer

* poprawa wybierania opisów oraz pytań z webmini (poprawa skuteczności dodawania)

* poprawa generowania opisów do qlweb (wzrost skuteczności dodawania)

* poprawa pytań i odpowiedzi do webmini oraz dodanie usuwania i dodawania pytań

* dodana możliwość seryjnego dodawania tylko do bazy publicznej bądź tylko do bazy prywatnej

Aktualizacja dostępna jest z zakładki update jako auto aktualizacja. Po 15 będzie dostępna z omnipanel.pl

Jeżeli przy auto aktualizacji wystąpi błąd "headers already sent" prosimy o aktualizacje z omnipanel wgrywając nowe pliki na serwer z paczki instalacyjnej postępując zgodnie z instrukcją aktualizacji opisaną w plikach.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za aktualizację. Fajnie, że w prolinku jest mniejszy limit. Brakuje mi jeszcze możliwości wpływu na to, co ten moduł linkuje. W znacznym stopniu są to niestety strony główne katalogów, zamiast moich wpisów. Wystarczy jedynie, że skrypt nie wyciągnie adresu do wpisu, a cały moduł leży. Gdyby była możliwość ingerencji w listę linków w module, to wtedy będzie on bardzo pomocny.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soprano - ten defekt (do poprawy) można łatwo obejść :) korzystając z opcji LinkPremium można mu zapodać tylko te adresy które są twoim zdaniem wartościowe (dokładniejsze informacje masz w FAQ naprawdę super to działa i jest przydatne nie wspominając już o pełnej kontroli co podlinkujesz i ile podlinkujesz)

@immy - jakoś mi się nie chce wierzyć ;) - jeśli to jest ta lista webmini którą nam podesłałeś (chyba to byłeś ty jak się pomyliłem sorry) to testowaliśmy na tym 5.1.0 i na pewno poprawnie działa. Jeśli mowa o innych webmini to zobacz proszę ręcznie dodając wpis czy zaskoczy - spotkaliśmy sporą grupę webmini gdzie nie można odpowiedzieć prawidłowo na pytania (odpowiedzi są inne niż pytanie to sugeruje)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX w jaki sposób można to obejść? Do ProLink nie da się dodawać plików txt (tak jak to jest w linkpremium). Z linkpremium fajnie się korzysta ale moduł ten nie działa cyklicznie. Jak zakończy dodawanie to klapa. W ProLink istnieje taka możliwość aby to ustawić i dlatego chciałem z niego korzystać. Ewentualnie doróbmy możliwość dodawania cyklicznego do linkpremium to będę nawet bardziej zadowolony :) W tym momencie koniec bazy oznacza koniec dodawania.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracujemy nad extra dodatkiem do OmniADD (zaznaczam słowo dodatek) zadaniem jego będzie jeszcze bardziej uprościć dodawanie stron do katalogowania :shout:

Dodatek będzie sam pobierał treści od nas - my zadbamy o unikalność treści

Sam wstawi linki do treści od 1 do 3 linków

Sam wygeneruje od 1 do 3 opisów dla każdego typu katalogu

Praca po stronie usera ograniczy się do:

podania adresu strony www

podania słów kluczowych

wybrania ilości linków na artykuł

wybrania ilości artów dla danego typu katalogu

Czas potrzebny na skonfigurowanie mniej niż 10s na projekt

Jako że jest to dodatek nie aktualizacja i nie ma bezpośredniego oraz pośredniego wpływu na sam proces dodawania (osobny panel będzie ale w obrębie OmniADD) oraz fakt że nasze serwery będą odpowiedzialne za generowanie artykułów i dbanie o unikalność będzie on płatny. Prawdopodobnie cena będzie uzależniona od ilości txt jakie użytkownik będzie chciał pobierać w skali tygodnia. Wstępnie myślimy o cenie 150 zł za 90 txt tygodniowo pobieranych z naszego serwisu (cena lub ilości pobieranych treści mogą ulec zmianie i należy to traktować jako propozycję i temat do rozmowy przed ustaleniem ostatecznej ceny w dniu premiery - raz kupiony dodatek działa zawsze i ograniczenia dotyczą tylko ilości pobieranych treści w skali tyg. nie jest to opłata tyg ale dożywotnia)

Jeśli macie jakieś sugestie lub pomysły można pisać - premiera planowana jest na koniec przyszłego tyg.

PS: Tak tak będzie to spamiara na maxa ale gwarantuję że jakość opisów i unikalność będzie ogromnie dużo potężnie lepsza niż to co jest teraz praktykowane przez niektórych użytkowników OmniADD gdzie walą 1 opis na synonimach do wszystkich możliwych katalogów i dla wszystkich stron katalogowanych.

Opłata za dodatek będzie jednorazowa (licencja dożywotnia), a limit pobierania treści odnawia się co tydzień czyli w skali roku mamy 4680 artykułów za cenę 150 zł

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego jeszcze jest potrzebna baza pod "spamiarę", bo część ogólnych precli i katalogów ma nadgorliwych adminów, którzy ie wiedzą po co się takie strony stawia :shout:

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co już testowałem spokojnie to przechodzi przez moderację bo 95% jest nie moderowana :P - nawet do seokatów przechodziły (mały odsetek ale zawsze coś) - jeśli ktoś dba o unikalność treści to będzie miał na niezłym poziomie :shout:

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakość opisów będzie w miarę dobra, to myślę, że mógłbym wydać 150zł jednorazowo :shout: Tylko pytanie jakie opisy, artykuły wyjdą do precli oraz omnipress... Rozumiem, że w dniu premiery zostanie pokazany przykładowy opis oraz artykuł ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciągle zastanawia, czym te wszystkie wpisy z omniAdd podlinkować. Teraz na projekt przygotowałem 10 opisów zawierających synonimy i indeksacja wcale nie jest lepsza od tego, gdy dodałem 1 opis za pierwszym razem. Cały czas pinguje omniping ale to niewiele pomaga. Zatem jakiś SWL ale może jest inne rozwiązanie? Zaraz napiszecie mi o module linkpremium albo prolink ale mi nie o to chodzi, tylko o to, by jak najniższym kosztem podlinkować 1 projekt. Gdybym miał linkować np. Gotlinkiem, to ile punktów wg Was bym potrzebował? A może jest tańsze i lepsze rozwiązanie, gdyż osobiście nie ma dużo punktów a ich ciągłe wynajmowanie też kosztuje?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek a co z omnipress? Przemyślałeś już tą sprawę? Aktualnie skrypt leży i kwiczy, a szkoda byłoby go zmarnować. Zmiana licencji = moje uwielbienie dla omnipress.

Jeżeli chodzi natomiast o nowy pomysł z txt, to brzmi ciekawie. Mimo wszystko coś co jest generowane automatycznie musi być do d..y. Mam nadzieję, że się mylę i że faktycznie coś wam się udało wykombinować.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności