Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@soprano Niedługo pojawi się nowa wersja OmniPress która rozwiąże problem dodawania który dotyka niektórych użytkowników. Spodziewamy się znacznego wzrostu bazy dla tego typu katalogu po jego aktualizacji.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@arve_lek - jaka jakoś może być jeśli automat sam wygeneruje sobie synonimy ? Żaden txt z automatu nie będzie czytelny dla ludzi

@Elegant - indexacja to już inna para kaloszy można do tego np wykorzystać wygenerowane kanały RSS i je zaindeksować (to już jest banalnie proste) - nie podam Ci gotowych schematów jakie ja stosuję do indeksacji po za oczywiście RSS bo to wychodzi po za zakres tego tematu.

@soprano - obecnie prowadzone są prace nad OmniPRESS v2 do złudzenia przypominającym WP gdzie dodawać będzie mogła tylko v5+ . Licencja zostanie bardzo mocno zmieniona i zniesione dość poważnie ograniczenia co do instalacji. Co do TXT bez synonimów są całkiem miłe dla oka ludzkiego ale z synonimami hmmmmm .... - sam rozumiesz

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wprowadzenia do programu opcji zanotowania czegoś? Chciałbym aby jakieś proste pole tekstowe mogło opisywać dany projekt. Bardzo by mi się to przydało, gdyż przy większej ilości projektów trudno jest się połapać. Często mam dodane dwa podobne projekty (ta sama strona, inne skrypty, opisy) i ciężko to wszystko ogarnąć. Gdyby była najprostsza notatka do projektu to by mi ułatwiło pracę. Myślę, że funkcjonalność banalna do wdrożenia.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajacgd - pobierz aktualizację jeszcze raz i powinno być OK

@soprano - myślę że możemy to wprowadzić przy kolejnym update (jak by coś to się przypomni jak damy info że się zbliża update)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji w OmniADD v4 (nie zdążyłem) Kojotek_OX mi obiecywał że w kolejnej aktualizacji czyli już OmniADD v5 zostanie poprawiony raport webmini - nadal adresy są układane alfabetycznie a nie po kolejny jak na przykład w wordpressach. Prosiłbym o poprawienie tego po raz kolejny.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności