Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ssebo Twoje sugestie mamy zapisane w planach, po prostu mieliśmy teraz określone priorytety ale to na pewno będzie zrobione.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mini mają błędną odpowiedz wpisaną w konfiguracji. OmniAdd odpowiada prawidłowo a one traktują je jako złą odpowiedź.

Odpowiedź jest prawidłowa. Jest dobrze wpisana w configu. Dla pewności zmieniłem pytanie na nowe, dodałem je do OmniAda jako nowe.

Bez zmian.

We wszystkich testowanych miniaczach jest "Źle odpowiedziałeś na pytanie."

@sleaquit:

Oczywiście ręczne dodanie działa :D

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja przyszła, jednak mój błąd został pominięty.

W szczegółach danego projektu, przy wyborze 'Podsumowanie' dostaję:

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/.../public_html/webmini/views/_details_menu.php on line 0

Znowu to samo: pusta tablica dla danego katalogu powoduje wykrzaczenie się całej funkcji.

Proszę o aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@immy, masz niestandardowy szablon. Pytania są pobierane z szablonów (nie ma innej możliwości) będziemy pracowali nad udoskonalaniem wydobywania pytań.

@giorgi, przeoczenie. Podaj mi proszę dostęp do ftp to Ci to wgram. W międzyczasie będziemy starali się wypuścić aktualizacje poprawiającą to i jeszcze jedną rzecz.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym coś zasugerować :D

Załóżcie, że celem nadrzędnym jest skuteczność. Skuteczność=pryncypium.

A skuteczność to dobra baza stron. Możecie mieć na to duży wpływ. Wystarczy odpowiedni program motywacyjny dla użytkowników.

WSZYSCY na tym skorzystają.

Poprawki błędów są ważne, ale najważniejsze jest zbudowanie trwałej i dobrej bazy.

Znakomita większość stoi na różnych darmówkach i dodany wpis pójdzie szczekać.

Można dodać do kilku tysięcy takich stron a efekt będzie zerowy. Szkoda maszyn męczyć :D

Pozdrawiam,

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie już mamy plugin do WP i kończymy prace nad nowym OmniPRESS v2 dzięki którym będzie możliwe dodawanie tam tylko przez OmniADD oraz w następnej kolejności zrobimy opcję tworzenia prywatnych baz płatnych gdzie za korzystanie z bazy będzie się płaciło właścicielowi stron (z całkowitym pominięciem jakichkolwiek prowizji dla OmniADD)

- ma to działać tak że np postawisz sobie 100 katalogów które udostępniasz za jakąś tam stawkę (ludzie płacą Ci za to żeby te katalogi stały etc a ty masz zadbać o podlinkowanie etc tego żeby byli chętni na zakup twojej listy :D ) - to myślę będzie bardzo dobre rozwiązanie dla każdej ze stron

W bazy publiczne już nie wierzymy niestety - jak samemu się nie zrobi swojej bazy to ..... - chodź na tej bazie co jest w OmniADD można naprawdę dużoooo zyskać jak się użyje tego z głową i nie wali jednym txt do wszystkich katalogów i blogów

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@immy, masz niestandardowy szablon. Pytania są pobierane z szablonów (nie ma innej możliwości) będziemy pracowali nad udoskonalaniem wydobywania pytań.

Nazwy pól formularzy nie zmieniają się przy modyfikacji szablonu. Dodatkowo w nowej wersji webmini jest kilka szablonów do wyboru więc generalnie OmniAdd dodawanie powinno działać?.

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@immy Nazwy pól nie, więc nie ma problemu z przesłaniem formularza. Niestety żeby poprawnie go przesłać trzeba znać pytanie i odpowiedź. Pytanie pobierane jest z szablonu więc szukamy go w nim. Mamy kod który wyszukuje pytań we wszystkich katalogach w publicznej bazie gdzie znaleźliśmy wspólną cechę tych szablonów. Dzięki temu zawsze możemy znaleźć treść pytania. Te szablony o których mówimy są inne dla tego OmniADD nie może znaleźć pytania. Będziemy dostosowywali skrypt do najnowszych szablonów, tak żeby znajdował to pytanie.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Na początku odradzę wszystkim linuxpl.com -> właśnie dziś(czyli po niespełna 2 tyg.) zablokowali mi crony(czyli dodawarka nic nie robi), więc sugeruję wszystkim NIE INSTALOWAĆ tam omniada.

Druga sprawa - czy mogę jakoś przenieść samą bazę nawet z samymi projektami(nie muszą być staty zachowane) na inny hosting ?

Mogę np. przenieść sobie domene, albo po prostu dezaktywować i aktywować na nowo licencję, ale nie chciałbym od nowa wszystkiego ustawiać...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w końcu można bezpiecznie omniadda postawić? Na netmark.pl nie dałem rady postawić, na laohost.net działało miesiąc i się wykrzaczyło... Kumpel namówił mnie właśnie na linuxpl.com a tu czytam że i on jest do kitu. Czy Kojotek nie mógłby polecić czegoś pewnego? Za chwilę więcej wydam na hostingi niż na cała dodawarkę i za każdym razem tracę projekty i wszystko w pi....u idzie :/. Niech napisze ktoś kompetentny w końcu o stabilnym hostingu na którym omniadd działa od dłuższego czasu bezproblemowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności