Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@straseusz przenies sobie baze i pliki, dezaktywuj tamta instalacje w panelu a pozniej odpal instalacje na nowym hostingu. Przy tym wyczysc plik admin.php (otworz i usun wszystko w srodku) oraz zmien dane w settings.php

@seogreen przez takie sytuacje miedzy innymi nie mowimy na jakim hostingu stawiac. Sam mam na linuxpl.com i narazie jest wszystko ok wiec widzisz, wolimy nie sugerowac.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki agape, zaraz tak zrobię.

Ja podejrzewam że to jest tak: masz tylko omniada - ok, działa.

Masz omniada + kilka stronek(mam 5 stron żadne autoblogi itd. zwykłe strony) = blokują crony bo pewnie "za dużo" chcesz mieć na 1 koncie :)

Jeszcze jest opcja żeby crony wywoływać ze zdalnego serwera(innej firmy :) - ale podejrzewam że wtedy już sie nie beda cackać tylko konto zawieszą :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak - tu mnie zabiłeś. I nie będą działać nigdy ;)

@mj_2000 - plan był na piątek ale z racji że mieliśmy kilka osób co nie umieją czytać FAQ i ustawić maila sporo czasu na nich straciliśmy więc ... - teraz wolne się zbliża więc pewnie połowa następnego tyg. skończymy

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest mowa o LinkPremium to sie od razu zapytam, czy skoro w usatwieniach mam ustawione dodawanie do webmini jako katalog, a nie precel to czy linkpremium bedzie slal i tak do precli webmini, czy trzeba to przestawic w ustawieniach?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak tylko w treści, linki są pobierane z pliku z linkami który wysyłasz gdy zaznaczysz ze strona jest przeznaczona dla link premium.

@Carnagge dodawanie w link premium opiera sie tylko o Wordpress'y.

Wyszła nowa mini aktualizacja. OmniAdd 5.1.1 do pobrania z autoaktualizacji, oraz za chwilę z panelu omnipanel.pl

Zmiany:

* poprawione pobieranie linków do wpisów w Wordpress

* poprawiony export linków

* możliwość wstawiania dodatków

O pierwszym dodatku kojotek już wspominał bodajże stronę wcześniej, jeszcze jest w trakcie pisania.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności