Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

576 na hostingu Hekko pod omniadd

@D_S skąd masz tyle?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssebo a jakie masz ustawienia skrzynki pocztowej?

Ja mam:

Adres e-mail: costam@o2.pl

Login e-mail: costam bez o2.pl ale próbowałem z o2.pl i jakoś nie było wielkiej różnicy, Kojotek albo w FAQ jest żeby było tak samo, a Ty jak masz???

Hasło e-mail: xxx :chatownik:

Serwer pop3: poczta.o2.pl

Port serwera: 110

Adres+aliasy - to mam zaznaczone

Lista aliasów:

costam@tlen.pl

costam@go2.pl

costam@prokonto.pl

Poza tym do projektu mam dodane inny adres costam2@o2.pl

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rejestracje WP to czasem są błędy połączenia. Proponuje około 3 razy przelecieć całą bazę. Będzie wtedy dużo więcej wp zarejestrowanych. Myslimy nad wprowadzeniem opcji czy OmniADD ma próbować rejestrować się na wordpress'y parę razy obecnie możecie to zrobić ręcznie.

Chodzi głównie o ponawianie przy "innych błędach" oraz przy zbyt długim oczekiwaniu na maila (dla tego daliśmy tam opcje ponawiania). Nie zależy to niestety od nas, tylko od jakości serwerów na jakich stoją precle.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności