Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakoś często wam te dyski padają ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do aktualizacji v5.1.1 to jestem BARDZO ZADOWOLONY. Zostało idealnie poprawione wyciąganie linków do wpisów - wordpress oraz na czym mi zależało poprawiono raporty. Dziękuję, że w końcu moje prośby zostały uwzględnione. DOBRA ROBOTA.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które rozwiązanie będzie się lepiej nadawać do zastosowania na hostingu seo, który wiadomo jakie ma parametry - wordpress z pluginem czy omnipress. Przypuszczam, że drugie rozwiązanie?

A w jaki to sposób użytkownicy OmniADD mają płacić innym użytkownikom, za dostęp do ich bazy prywatnej? Nie lepiej to rozwiązać jakoś punktami, które możnaby ewentualnie na coś wykorzystać albo nawet odsprzedać?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam błąd przy dodawania WP. Jak puszczam bazę do WP to ona się przerywa i nie dodaje do końca, a więc klikam ponownie aby dodało do katalogów przy których dodawanie zostało przerwane i skrypt dodaje na nowo, tylko zastanawia mnie dlaczego jak dodaje do bazy WP prywatnych, to wpisy wysyłane są ponownie do precli... Nie można jakoś tego rozwiązać?

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elegant - kwestie techniczne omówimy jak przyjdzie na to czas gdy będzie zbliżała się premiera tego rozwiązania. Co do skryptów to na pewno OmniPRESS v2 jest dużoooooooo lżejszy od super podrasowanego WP ale też bym nie skreślał WP bo z odpowiednimi wtyczkami naprawdę jest lekkim softem (nie zapominając o .htaccess i wycięciu idiotycznych botów takich jak yandex)

@Blastowiec - postaramy się za symulować taką sytuację

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji coś się stało z dodawaniem do WP.

Do publicznej się przycina i drastycznie spadła ilość dodawanych bez błędu.

A do prywatnej przestał mi dodawać.

Prywatne precle mam swoje i nic w nich nie zmieniałem, problem leży po stronie programu, bo wcześniej działało bez zarzutu.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie projekty i jak będziesz chciał je włączyć to aktywuj je i po sprawie :) + kalendarz google z powiadomieniami SMS

Nie widzę zastosowania dla takiej opcji w systemie więc raczej nie wprowadzimy takiego "cuda"

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności