Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie może to problem u mnie. Precle zwracają HTTP/1.1 200 O ale nie mogę na nie wejść. Albo wchodzi główna i potem jak kliknę to pada, albo w ogóle nic nie wchodzi. Być może jutro na trzeźwo mi się uda to ogarnąć.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OK - podniosłem limit na maile więc teraz 1000 kont można założyć na dobę :D - jedna osoba zabiera zasoby 62 tak więc kto pierwszy ten lepszy (12 osób dziennie uda się założyć konta na wszystkich serwisach)

Osoby które oczekują na maila niech założą konta jeszcze raz na innego maila - sorry za kłopot

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem na 1000% w tym przypadku chodzi o ilość maili jaka miała być wysłana - zakolejkowało się tego w h... i jeszcze więcej (zapomniałem o tych limitach) tak wiec usiądę i zrobię konta - komu się udało zarejestrować to ma - można cały czas próbować ale .....

Albo lepiej przetestuję na tej grupie nasz nowy panel do zarządzania preclami ;)

PS: Wszystkie precle są ON i działają bez zarzutów

PSII: Albo pogadam z adminem żeby na 24h zlikwidował limit na maila - wtedy będzie kto pierwszy ten lepszy (w sumie też mi się podoba - mała rywalizacja + spostrzegawczość będzie potrzebna)

Dodałem wpis do waszych wp

oto raport

seo.ketrzyn.pl/?p=34

Gdzie link do artykułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oggio Twój art nie spełnił wymagań. Wtedy jest on zapisywany jako szkic. Wp podaje link ale nie publikuje artu dopuki nie spełni wymagań. Pewnie zła długość tytułu bądź tekstu.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oggio Twój art nie spełnił wymagań. Wtedy jest on zapisywany jako szkic. Wp podaje link ale nie publikuje artu dopuki nie spełni wymagań. Pewnie zła długość tytułu bądź tekstu.

Wszystko zrobiłem dobrze tytuł 4 słowa opis jeden link słowa kluczowa

długość ponad 1200 znaków

@oggio Twój art nie spełnił wymagań. Wtedy jest on zapisywany jako szkic. Wp podaje link ale nie publikuje artu dopuki nie spełni wymagań. Pewnie zła długość tytułu bądź tekstu.

Wszystko zrobiłem dobrze tytuł 4 słowa opis jeden link słowa kluczowa

długość ponad 1200 znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oggio wejdź proszę w "Pokaż dostępy" które jest rozwijane z zakładki "Opcje". Wybierz baze prywatną i tam masz login i hasło. Zaloguj się na tego wp korzystając z tych danych i znajdzesz swojego posta. Będzie tam przyczyna dla czego nie opublikowano art. Albo jeszcze lepiej, wejdź w logi, tam też powinno być wyjaśnione dla czego.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie widać teraz jaki syf ludzie chcą pchać i niech ktoś jeszcze mi się zapyta czemu linki w WP są w formacie ?p=xxx i nie działa wpis to może zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy związanej z tym tematem.

Dodaliśmy do OmniADD możliwość podglądu dostępów do danego WP więc wystarczy się zalogować / odnaleźć swój wpis / i zobaczyć czemu jest szkicem a nie opubikowany i tym samym co robimy źle

@oggio - ilość słów kluczowych u Ciebie jest problemem - co za ludzie :)!! do 3 liczyć też nie potrafią

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość zarejestrowania się w preclach osobom które nie mają omniADD??

Posiadam dostęp do prywatnych precli innych użytkowników. Świadczy to o tym, że moje artykuły spełniają wymagania.

Ze swojej strony zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero testuje omniadd i jak narzazie mam dosyć niską skuteczność dodawania (30%)

Sprawdzałem log-i przy błędnych wpisach i po kliknięciu pojawia mi się tylko "1" lub całkowicie pusta strona

Proszę o wyjaśnienie o co chodzi

Automat do zakładania i postowania na blogach web 2.0


 


877lqaum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macet timeout'y, wina leży po stronie precli, nie dają odpowiedzi a raczej dają pustą. Wejdź w opcje i ustaw szybkość dodawania na dokładną.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności