Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z ZEND-em czyli masz pewnie PHP 5.3 którego nie wspieramy

Już jest php 5.3 w zendzie https://shop.zend.com/eu/zend-guard-annual.html więc możecie aktualizować !!!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy jest mozliwosc wylaczenie OmniPing, bo z tego co widze nie ma takiej opcji, a by sie przyadala, bo moze ktos nie chce pingowac wszystkiego co sie dodaje.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... mi też dodaje bez problemu... ale zrobiłem błąd w linku i logowałem się do 20 po kolei i cały dzień jest (był?) problem z wczytaniem się stron :puknijsie:

Ale niech będzie i baletnica :rotfl:

PS. Nadal nie wczytuje mi się np. ten:

https://seo.olecko.pl

Śledź odwiedzających Twoją stronę opartą o WordPress -> Pobierz bezpłatnie WP Tao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyliśmy właśnie pracę nad dodatkiem do generowania tekstów. Osoby chętne do przetestowania wersji alpha dodatku OmniTXT mogą go pobrać z tej strony.

Oficjalna premiera powinna być dzisiaj w nocy, będzie on dodany do instalacji OmniADD w którym poprawiliśmy drobne rzeczy i musimy je jeszcze przetestować.

Dla osób chcących korzystać darmowo z dodatku przysługuje 3 teksty na tydzień. Dla osób chcących sobie przetestować go już teraz dajemy na początek 10 tekstów, później tak jak każdy. Musicie się jedynie zgłosić po nie pod nr gg: 37308307 podając swój id licencji (jest w zakładce opcje). Numer jest tymczasowy, jutro już go nie będzie. Jeśli chodzi o wykupienie tekstów wszystko wytłumaczy wieczorem Kojotek.

ps. Jeśli ktoś nie może skorzystać w pracy z gg wejdźcie sobie na bramke gg i tam wyślecie wiadomość z numeru gg tej bramki. Wybraliśmy taką formę bo jest najszybsza i zajmie wam i mnie jak najmniej czasu.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzie działa i to całkiem ale generowane teksty są bez sensu. Zastanawiam się, ilu z właścicieli katalogów, precli itp. będzie chciało mieć takie wpisy u siebie. OmniADD wiadomo automatyczna dodawarka, ale jak się człowiek postara i użyje dobrych artykułów z synonimami to wychodzą z mieszarki unikalne sensowne teksty, które są akceptowane. Natomiast zastanawia mnie ile z tych wymieszanych teksów dzięki temu narzędziu się utrzyma.

Z drugiej strony mam pytanie. Skoro na tydzień za free mogę mieć 3 arty, to po 3 tyg mogę wykorzystać 9 artykułów synonimizowanych do jednego projektu? Aktualnie testuję i się zastanawiam, czy 3 teksty z tego to nie za mało na całą bazę? Ostatnio zacząłem stosować 10 artów na projekt.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności