Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak jak pisałem w pw, miałeś źle ustawioną pocztę. Login i adres mail w o2 muszą być takie same. Sprawdzajcie również czy ustawiliście crony na serwerze.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal nie ma żadnego wordpressa w katalogu i dziwnie, bo zleciłem rejestrację o czym wcześniej zapomniałem, zmieniłem adres e-mail i sprawa wygląda tak:

Katalogi wordpress

Oczekujących na rejestrację: 0

Oczekujących na e-maila: 671

Wyłączona rejestracja: 163 [Ponów próbę] [Lista]

Inny błąd rejestracji: 1249 [Ponów próbę] [Lista]

Pomyślnie zarejestrowano: 0 [Lista]

Natomiast w OPCJACH mam zaznaczone: Cała domena @o2.pl

Co jest nie tak? Dlaczego tak niska skuteczność i w ogóle żaden katalog się nie pojawia, nawet po aktualizacji bazy katalogów? Jaką opcję adresy e-mail powinienem mieć ustawione, żeby dodawarka zmieniała sobie końcówki adresy z o2 czyli wykorzystywała o2.pl, go2.pl, itd.?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elegant - FAQ punkt 54.

Wordpressy się rejestrują. W każdym przypadku którym sprawdzaliśmy była zła konfiguracja mail lub brak cronów.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do rejestracji w WP konfiguruje się gdzieś login i hasło ? bo.. nie widze :) a jeśli nie to na jakiej zasadzie to działa? pytam bo widzę, że przy budowaniu prywatnej listy WP, muszę podawać login/hasło/adres czyli musze miec już na takim WP konto? nie moge dodac po prostu WP zeby omni sam się tam zarejestrował jak w przypadku listy publicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moskit w liście prywatnej musisz podawać login i hasło. W opcjach masz login i hasło do poczty na której będą przychodziły powiadomienia. Załóż do tego oddzielną skrzynkę (nie wykorzystuj osobistej).

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności