Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam problem z rejestracja na wp:

Oczekujących na rejestrację: 0

Oczekujących na e-maila: 769

Wyłączona rejestracja: 166 [Ponów próbę] [Lista]

Inny błąd rejestracji: 1148 [Ponów próbę] [Lista]

Pomyślnie zarejestrowano: 0 [Lista]

Juz działa :)

Problemem leżał po stornie złej konfiguracji, ponieważ założyłem pocztę na o2.pl a zaznaczyłem "Cała domena @o2.pl" sugerując się dopiskiem "o2.pl", a należało zaznaczyć w ustawieniach "Adres+aliasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem w jaki sposób jest weryfikowana baza WP, ale w tej chwili jest cała seria działających inaczej.

Strona główna jest.

Rejestracja działa.

Artykuł dodaje.

A jak kliknąć w artykuł czy kategorię to już nie działa.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rejestracja w WP. po wpisaniu danych skrzynki e-mail w opcjach i sprawdzeniu łączności wyskakuje mi błąd: Błąd - nie można połączyć się ze skrzynką e-mail.

jednak po zapisaniu pomimo tego komunikatu i włączeniu rejestracji w blogach na maila przychodzą informacje o rejestracji (konto na o2.pl) natomiast program nie potrafi lub nie może ich pobrać z serwera.

Próbowałem z innym kontem e-mail ale sytuacja jest podobna.

Natomiast dodawanie prywatnej listy precli w tej wersji omniadd przebiega bezproblemowo, to co w wersji v 4 było u mnie niemożliwe (nie dodawało mi) i mocno mnie wk?!##$%^&. Teraz jest rewelacja.

Przydałaby się jednak możliwość tworzenia własnych grup w ramach danego rodzaju bazy prywatnej (jeszcze jeden stopień zagnieżdżenia)

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz- jeśli dobrze pamiętam mówisz o WP z serii ...24.miasto.pl - jeśli tego nie naprawią wylecą te blogi z bazy a tym czasem możesz namierzyć właściciela i poprosić o naprawienie błędów :)

@clever1 - nie pobiera maili bo nie ma IMAP (wniosek na podstawie tego co napisałeś)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji 4 miałem zarejestrowane ponad 500 wordpressów. Wczoraj udało mi się odpalić rejestrację i zarejestrowało mi do ponad 300 precli, dziś zmieniłem adres e-mail i zleciłem to na nowo, ale wynik nie będzie się chyba zbytnio różnił, na teraz jest taki:

Oczekujących na rejestrację: 435

Oczekujących na e-maila: 317

Wyłączona rejestracja: 110 [Ponów próbę] [Lista]

Inny błąd rejestracji: 998 [Ponów próbę] [Lista]

Pomyślnie zarejestrowano: 174 [Lista]

Trochę mnie to rozczarowuje, bo w bazie na początku jest ponad 2000 precli a udaje się zarejestrować zaledwie do ponad 300?? Jakie macie ustawienia, że udało się Wam zarejestrować do ponad 500???

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam jakie są ustawienia najbardziej optymalne omniadd dla konta w o2.pl?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rejestruj się od nowa tylko wyczyść błędy rejestracji inne i ponów rejestrację - nie trzeba zmieniać maila (zrób z 2 - 3 przebiegi w ten sposó:) Potem możesz w szczegółach sobie zobaczyć co i jak się dziej z tam gdzie się nie zarejestrował

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w opcjach najlepiej mieć chyba ustawione adres+aliansy i na liście alansów wpisać same aliansy

o2.pl

tlen.pl

go2.pl

prokonto.pl

czy całość:

nazwakonta@o2.pl

nazwakonta@tlen.pl

nazwakonta@go2.pl

nazwakonta@prokonto.pl

???

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja aliasy wpisujemy konkretne adresy mail czyli w twoim przypadku :

nazwakonta@tlen.pl

nazwakonta@go2.pl

nazwakonta@prokonto.pl

Gdzie login i mail podstawowy to będzie : nazwakonta@o2.pl

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO a ja miałem ustawione tak:

e-mail nazwakonta@o2.pl

login: nazwakonta

dla pojedyńczej domeny a jak miałem adres+aliansy to miałem wpisane

nazwakonta@o2.pl

nazwakonta@tlen.pl

nazwakonta@go2.pl

nazwakonta@prokonto.pl

Czyli to są pewnie moje błędy. Dzięki spróbuję teraz po nowemu. Czyli podsumowując jeszcze login ma tyć taki sam jak e-mail z @o2.pl?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś FAQ kiedyś ? - Kurna po kiego grzyba tracimy czas na FAQ skoro nie łaska go przeczytać ?

31. Dla czego przy rejestracji w Wordpressach nie mam żadnych zarejestrowanych a pełno oczekujących na maila?

Przyczyną jest złe ustawienie maila w zakładce opcje. Jeśli korzystamy z poczty o2, adres e-mail oraz login muszą być takie same. np. w polu adres oraz login musi być omniadd@o2.pl.

PS: Jeśli rozwiązanie problemu znajduje się w FAQ oficjalnie mówię nie będę udzielał odpowiedzi na takie pytania i nie ma co liczyć na pomoc supportu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale nie ten punkt. Sorki, nie zawracam już głowy i dzięki za pomoc.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności