Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@aniec2 bardzo dużo wp zostało zmodyfikowanych, tak żeby się nie rejestrować na nich. Sprawdzałem na 3 poprzednich wersjach z serii 4 i rejestruje się tam tyle samo wp. Sprawdzaliśmy ręcznie te precle na których się nie dało zarejestrować.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak dopiszemy tą funkcje ale już nie zdążymy w tej aktualizacji która ma być dzisiaj. Będzie w następnej która się pojawi.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zauważyłem że omniadd stanął mi przy dodawaniu do freeglobes, od 30 minut nie dodał do żadnego katalogu i prace stoją. Limit max/dzień jest większy niż całkowita liczba freeglobes więc powinien dodać do wszystkich i iść dalej, a on stoi...

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu wróżką nie jest żeby zgadywać co się stało u Ciebie - wywołaj crony ręcznie w przeglądarce i zobacz czy się coś zmieni w harmonogramie oraz czy pojawiają się jakieś błędy podczas wywołania crona

Ręczne wywołanie crona = odpalenie w przeglądarce www dokładnego adresu crona

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam wróżb, tylko podpowiedzi autora programu co mogło się stać, co sprawdzić, gdzie szukać przyczyn itd. ewentualnie rozwiązania jeżeli jest znane.

cron_add.php zwraca

|MAX:30|3|ACTIVE:0|
Fatal error: Call to undefined function imagecreatefrompng() in /var/www/ocr.php on line 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak - podałeś teraz konkret to można się temu przyjrzeć. Jednak dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy po wywołaniu ręcznym coś się zmienia w harmonogramie ?

Wywołaj kilka razy crona jak się coś dzieje to wina nie wykonywania się crona po stronie serwera jak się nic nie dzieje to za pauzuj dodawanie do tego typu katalogu. Zgłoszenie poszło do odpowiedzialnej osoby za OCR-a.

PS: W takich sytuacjach dobrze jest na PW podać adres i dostępy do kopi żeby można było coś konkretnie mówić (osoba odpowiedzialna za projekt jest podana w pierwszym poście) i nie trzeba wróżyć z fusów ;)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie problemów z dodaniem projektu do OmniPress?

Opis zawiera synonimy, min: 1480 znaków, 188 słów, mam wykorztstanych 0 z 9554 dostepnych, a dodac nie idzie

po dodaniu pojawia sie w harmonogramie, ale dostępnych jest 0 pressów

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezomaniak wgraj jeszcze raz plik ocr.php i sprawdz jeszcze raz czy taki blad powstaje, my dodatkowo sprawdzimy to dzisaj

@irol2 po jakim raporcie? Dobrze ustawiles opisy? Podaj na pw adres instalacji.

EDIT:

@irol2 nie rozumiem, przy każdej stronie masz 100% skuteczności i jesteś niezadowolony. Ktoś Ci da więcej ;) ? W harmonogramie masz ustawione po 20 zadań do wszystkiego i tyle się zrobiło.

Proszę was jeśli macie 0 wordpressów spojrzcie do FAQ jak ustawiać maila i co oznacza zaznaczanie opcji "cała domena".

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory, z braku czasu, rejestrowałem się kilkakrotnie do WP, co zaowocowało w liczbie niecałych 700 zarejestrowanych.

Wrzuciłem projekt który składa się z:

2 x tekst 1200 - 1400 znaków (teksty z synonimami)

2 x tekst 400 - 600 znaków (także synonimy)

Projekt ruszył:

beznazwyljp.jpg

Można by powiedzieć, że nie ma co narzekać i % są bardzo dobre - jednak tak nie jest. Po sprawdzeniu raportu z webmini, może być, choć z 10 - 15% raportu, to tylko adres gł. webminiacza, jednak z WP to już bonanza. Z 50% to wpisy typu https://adresWP/?p=60764 - czyli nic, 404 (wyrywkowo sprawdzałem poprzez szukajkę, artykułu tam nie ma) - z 20% to znów adresy głównej strony WP.

Zaznaczam że nie liczyłem dokładnie tych %, bo tego trochę jest, ale wydaje mi się, że z 20% jest poprawnych, oczywiście z listy precli dodanych prawidłowo (w/g skryptu)

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności