Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

jednak z WP to już bonanza. Z 50% to wpisy typu https://adresWP/?p=60764 - czyli nic, 404 (wyrywkowo sprawdzałem poprzez szukajkę, artykułu tam nie ma) - z 20% to znów adresy głównej strony WP.

Albo same adresy do stron głównych a jeśli chodzi o prv to mając wersje v4 nie dodało mi do 20 precli a do reszty miałem ładne wpisy a teraz MASAKRA z 10 precli z poprawnym adresem... Tak dalej nie może być... miała być rewolucja a tutaj...

Było założenie iż w nowej wersji pojawia się wprowadzenie loginu do rejestrowania (parę loginów aby się nie powtórzyły). Nastepnie prosiłem w v4 ale nie zdążyłem aby poprawić raport webmini - zrobić tak jak wordpressy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Albo same adresy do stron głównych...

Zadałem sobie trochę trudu i wykosiłem wszystkie "złe URLe" z raportu - teraz skuteczność dodań do bazy WP jest trochę inna:

WP w bazie - 688

ilość dodań - 108 (program dumnie podał 596 - czyli prawie 500 prawidłowych dodań z kosmosu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że nie liczyłem dokładnie tych %, bo tego trochę jest, ale wydaje mi się, że z 20% jest poprawnych, oczywiście z listy precli dodanych prawidłowo (w/g skryptu)

Dlaczego?

Mylisz pojęcia. Dodać zapewne dodało tyle, ile Ci pokazuje w procentach. A info, które masz w plikach txt, to tylko te miejsca, gdzie omniadd mógł od razu "wyrwać" jakiegoś linka. Omniadd nie sprawdza jak publiker czy coś zostało opublikowane. Tylko to co podczas dodawania. A jako że nie wszystko publikowane jest jednocześnie z dodaniem, to są dziwne urle i nie tyle ile by wynikało z % dodań. W zamian dostajesz szybkość i niewielkie obciążenie serwera,

W każdym bądź razie ja tak zawsze rozumiałem mechanizm działania omniadda. Tak więc Twoje obliczenia są oparte na złych założeniach. Jeśli się mylę, to proszę o naprostowanie mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dużo polemiki przedstawiać więc posłużę się swoją kopią testową (przestańmy już prowadzić polemiki na temat tego ile komu czego dodaje :))

77793779u.jpg

32956028.jpg

18100746.jpg

Wyjaśnienie jak dodawać jest opisane w FAQ. Sprawdzimy jeszcze raz te adresy ?p= bo faktycznie trochę ich jest więc wstrzymujemy się z dzisiejszą aktualizacją która miała być bo może coś jeszcze się uda poprawić :)

Podpowiem że jedna z głównych zmian jaka jest w nowej wersji to auto aktualizacja softu (koniec z ściąganiem paczek i nadpisywaniem ręcznie plików)

@zajacgd - dokładnie jest tak jak mówisz i nic więcej nie można dodać / ująć - w 10000% się z tobą zgadzam (możliwe na 99.99% powstanie osobny moduł do OmniADD v5 który będzie latał po WP i starał się wyciągać nasze adresy wpisów - obecnie testujemy to i skuteczność tego narzędzia na dzień dzisiejszy wynosi ok. 73%)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dużo polemiki przedstawiać więc posłużę się swoją kopią testową (przestańmy już prowadzić polemiki na temat tego ile komu czego dodaje :))

Jest to temat o tym produkcie, więc wybacz, ale rozmowa o tym, jest jak najbardziej na miejscu. Jeżeli zadałbyś sobie trochę trudu i przeczytał moje 2 poprzednie posty, to nie wrzucałbyś swoich screnów z % dodań, bo moje są bardziej imponujące :) Jednak raport raportem, a rzeczywistość jest inna. Wyrzuciłem ze swojego raportu błędne adresy i skuteczność dodań z 86%, spadła do grubo poniżej 20%!!

Mylisz pojęcia. Dodać zapewne dodało tyle, ile Ci pokazuje w procentach. A info, które masz w plikach txt, to tylko te miejsca, gdzie omniadd mógł od razu "wyrwać" jakiegoś linka.

Mylisz rozumowanie przeczytanego tekstu. Jakbyś przeczytał dokładniej, zrozumiałbyś że piszę o prawidłowych dodaniach z raportu, czyli jak to nazywasz "wyrwanych" linków i tam dopiero widać po linkach, prawdziwą skuteczność omniad (nie tą przedstawianą na screnach) - gdzie wyciąłem 500 błędnych URLi i w sumie zostało 108 dodań. Obrazkami to możemy się zarzucać i pewnie autorzy by potrafili tak skrypt podrasować, że zawsze pokaże 99,99% sukcesów, ale rzeczywistość będzie inna. Wyobraź sobie, że wiele osób korzysta i zakupiło tę dodawarkę nie tylko dla szybkości, ale i skuteczności, jako alternatywę dla publikera i nie chcesz chyba powiedzieć, że zadawala Cię jako użytkownika tego softu, 18% skuteczność na bazie WP.

Problem jest duży, skoro z raportu prawidłowych dodań, musiałem wyrzucić 80% linków.

Nie krytykuję softu, tylko zwracam uwagę na dość duże rozbieżności i ewidentne błędy. Jutro wrzucę drugi projekt i sprawdzę skuteczność na moich dedykowanych IP, bo ten leciał na proxy z programu. Zadam sobie też trochę trudu i sprawdzę te precle, w których raport "niby" dodał - a jednak nie dodał.

@zajacgd - może sprawdź najpierw na swojej kopii i zamiast gdybać, podaj konkrety - wtedy można więcej przeanalizować. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich, bo nie wykluczam faktu jakiś błędów tylko u mnie (działa mi to wszystko na VPSie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na szybko sprawdziłem swoją listę żeby się nie wdawać w mało owocną rozmowę o niczym - skuteczność listy dodań ponad 50% ty twierdzisz że 20%

90781557.jpg

Nie jest to może jakoś super bosko ale też sprawdziłem sobie te WP które są a ich nie ma i okazuje się np że padła cała seria blogów 5.miasto.pl lub blogi są moderowane :)!

Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnych problemów w OmniADDD v5 przy dodawaniu do WP - TEMAT ZAMKNIĘTY !!

=========================

Od razu informuję że jest do pobrania nowa wersja OmniADD v5.0.1 do pobrania z panelu lista zmian jakie zostały wprowadzone do najnowszej wersji:

* poprawa dodawania wszystkich zadań na raz do harmonogramu

* automatyczne aktualizacje

* poprawa synonimów

* sprawdzanie czasu ostatniego wykonywania cronów

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko przypomnieć o module ProLink. Fajnie by było, gdyby dało się ustawić mniejszą liczbę niż 300 precli w jednym projekcie. To zdecydowanie za dużo, a moduł wydaje się być genialny w zastosowaniu.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soprano będzie, mamy to zapisane w planach.

@kazek76 jak Ty to zrobiłeś. Pobierałeś z omnipanel.pl ? Tam jest tylko wersja 5.0.1. ps. Następnym razem sprawdź logi wordpressów (po to są) i dowiesz się dla czego nie ma adresu. Czasem wp moderowany podaje błędny adres i nie ma możliwości wyciągnięcia dobrego (próbowaliśmy wszystkich możliwości), czasem nie podaje adresu w ogóle (popsuty) a czasem są pady, tak jak teraz z nieszczęsnymi domenami 5.miasto.pl które jest na bardzo słabych serwerach. Poświęciliśmy dużo czasu żeby sprawdzić poprawność dodawania wpisów do wp i poświęcimy go jeszcze, bo co instalacje sprawdzamy wszystkie funkcje. Program zanim wyjdzie przechodzi przez parę "rąk". Jeżeli da się go poprawić, robimy to.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazek76 Wgraj z panelu. https://omnipanel.pl podając swój klucz licencyjny który masz w zakładce opcje. W międzyczasie zmieniliśmy taktykę żeby wszystko ułatwić i aktualizacja dostępna jest z panelu tak jak pisał Kojotek.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dostepnośc to przy opisie, no nic, popatrze i do innego dodam, może to coś jednak z tym moim opisem :)

Od razu informuję że jest do pobrania nowa wersja OmniADD v5.0.1 do pobrania z panelu lista zmian jakie zostały wprowadzone do najnowszej wersji:

* poprawa dodawania wszystkich zadań na raz do harmonogramu

* automatyczne aktualizacje

* poprawa synonimów

* sprawdzanie czasu ostatniego wykonywania cronów

Czy długo bedą wychodzic takie gnioty? Nosz mac jego, to ja mam testowac te updaty i reszta posiadaczy? Z przycisku na dole wybieram webmini, a mi wrzuca do harmonogramu wszystko co jest możliwe.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności