Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Zakręcony - OA żyje TYLKO ze sprzedaży więc jeśli kiedyś padnie decyzja że więcej nie będzie aktualizacji w OA to dzięki takim osobą jak Ty - nie ma sprzedaży nie ma aktualizacji proste :P

Nie żartuj sobie, to nie ja wypuściłem OS z tym co było w OA plus nowe rzeczy, to nie ja organizuje bezpłatne przejścia z OA na płatne aktualizacje w OS. Jak więc padnie, to nie przeze mnie, a raczej przez Ciebie. Zresztą jak przewiniesz trochę postów, to ja już jakiś czas temu proponowałem (kilka osób zresztą też) wprowadzenie jakiejs opłaty by OA sie rozwijało normalnie, a nie polegało to na łapaniu jeleni, którzy będą opłacać poprawki, aktualizacje baz w postaci 1 katalogu, czy inne komiksy dla osób, które już posiadają OA. Ty się zgodziłeś na opcję, że póki co będzie za darmo, bo jeszcze się cos tam coś tam, a jak będzie potrzeba to wrócimy do tematu. Obecnie OA nie jest rozwijane i tak naprawdę od czasu kiedy rozmawialiśmy o opłacie to nic sie w nim nie zmieniło. Czy się mylę i przegapiłem jakąs aktualizację, która powaznie wpłynęła na rozwój OA i zachęcenie nowych userów do kupienia softu? Czym teraz chcesz zachęcić nowych userów? Dodawarką, do której będą sami sobie bazki zbierali i rozwojem polegającym na naprawianiu bugów? No weź ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakrecony - dlaczego uwazasz ze ma byc jakakolwiek zacheta dla nowych userow oprocz ceny? Ci co kupili to juz zaplacili, a ci co maja kupic zaplaca plus minus obecna wartosc tego softu w specyfikacji podanej przez Koyotka. Prowadzenie dwoch rownoleglych produktow gdzie jeden jest konkurencja dla drugiego raczej zabierzez uzytkownikow od drozszego produktu. OAv5 i OAv6 zwane OS to de facto ten sam produkt z wprowadzona oplata abonamentowa na ktora mozesz bezplatnie przejsc ($35 miesiecznie). A zmiana nazwy i udawanie innego produktu umozliwilo przejscie na abonament, takze w sumie Koyotek zrobil to o co wnioskujesz tylko wczesniej ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie rodzi sie pytanie - skoro nowe OMNI ma abonament to czy warto go placic :)

jesli znowu "dojdzie 1 katalog i jeden precel" ktory bedzie zbanowany po miesiacu np

bo jesli tak to sory :) brakuje podstaw do tego aby sadzic ze jest inaczej.

Ktos ma nowy soft i obserwuje jego rozwoj / zmiany / aktualizacje?

Sa warte tych (nie pamietaj dokladnie ) 25/35 dolarow ?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na ten soft. Duzo lepiej zamiast sie ludzic kupic cos innego, gdzie mniej marketingu a wiecej uaktualnien. OA dla mnie od czasu jak weszlo OS to jedynie obiecanki za obiecankami dla porzuconych userow, ktorzy zaplacili za dozywotnie aktualizacje. I tak od obiecanki do obiecanki jakos sie to zycie toczy, przeplatane "unikalnymi" promocjami dla userow OA darmowego przejscia na OS. Nie wiem czego wiecej tutaj mozna oczekiwac ... nastepnej promocji przejscia na OS predzej niz jakiegos normalnego rozwoju OA ;)

@DFAG - nie ten watek. Ale pewnie soft jak wczensiej OA wart wszystkich pieniedzy ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DFAG - OS to inna półka softów (możesz kupić sobie na miesiąc bez opłaty za licencje)

Lista softów obsługiwanych przez OS:

- Mediawiki

- Wikawiki

- Engine Express

- PHP Link Directory

- PDF System

- Guest Books (2 types)

- Articlems

- Articlefriendly

- Buddypress + Rejestracja

- WordPress public/private databases

- RSS channels

- Easydir

- Freeglobes

- Mocne linki

- Omnipress v1 i v2

- Otwartymini

- Qlweb

- Web mini v1/v2/v3/v4*

- Donmini

- Pksi

- WordPress comments

Na dniach dojdzie kolejny (średnio nowy soft dochodzi co 2-3 miesiące)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DFAG - OS to inna półka softów (możesz kupić sobie na miesiąc bez opłaty za licencje)

Lista softów obsługiwanych przez OS:

- Mediawiki

- Wikawiki

- Engine Express

- PHP Link Directory

- PDF System

- Guest Books (2 types)

- Articlems

- Articlefriendly

- Buddypress + Rejestracja

- WordPress public/private databases

- RSS channels

- Easydir

- Freeglobes

- Mocne linki

- Omnipress v1 i v2

- Otwartymini

- Qlweb

- Web mini v1/v2/v3/v4*

- Donmini

- Pksi

- WordPress comments

Na dniach dojdzie kolejny (średnio nowy soft dochodzi co 2-3 miesiące)

Wszystko super tylko dla mnie to bezwartosciowa lista:)

to ze dana strona jest wordpressem badz katalogiem czy czymkolwiek innym nie znaczy nic, bo nie znam jej wartosci.

Co jesli 60% bazy to strony zbanowane ;) ? przeciez przed zakupem tego nie wiem :)

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności