Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@Mroczo 2, 3 to trochę mało. Do końca miesiąca, przecież w moim przypadku (zreszta pewnie nei tylko moim) to nie będzie zobacze jak wyglada OF i wracam jednak do OA, tylko przechodzę na OF PRO+ i zanim rozkminie jak tam nie nabałaganić włascicielom precli, katalogów będe spokojnie pracował na OA.

2, 3 dni to na przeniesienie baz - w moim przypadku ręcznie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Wszystkie kopie OmniADD v5 i wyżej po wymianie na OmniFLASH pozostaną aktywne do 28/lutego/2013 (Osoby które już dokonały przejścia na OmniFLASH mają też przywrócone licencje na OmniADD)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokładnie jak napisał użytkownik @finansiarz. Czyli jeśli dziś (9/02/2013) wykonasz update do OmniFLASH (OA) to do 08/02/2014 musisz wykupić min raz upgrade za 30 USD - z dniem wykupienia upgrade rozpoczyna się od nowa liczenie czasu 12 miesięcy

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz bo ja już się nie łapię czyli OA całkowicie odchodzi w przeszłość i nie planujecie kompletnie nic z nim robić? Nawet jak np. przestanie dodawać do webmini z racji jakichś zmian dokonanych przez autora tegoż skryptu to nic nie poprawicie?

Dlaczego nie dacie możliwości przekonwertowania wszystkich projektów z OA do OF? Chętnie bym przeszedł, ale perspektywa ręcznego przenoszenia skutecznie mnie zniechęca...

Dla was to pikuś, a wiele osób by zachęciło do przejścia na OF :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@bieluch - Informacja o tym że OmniADD przestaje być oficjalnie wspierany została podana TUTAJ - Natomiast jeśli chodzi o kwestię exportowania projektów można spróbować narzędziem dedykowanym dla OmniSPEED Instrukcja - nie jest przewidziane pisanie dedykowanego oprogramowania dla OmniADD

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, można spróbować, ale jak się nie uda to nie ma odwrotu do OA i trzeba naginać ręcznie tak?

Jak byście chociaż dali dłuższy termin na reakcje bo nie każdy ma "na już" czas na ręczne grzebanie się w projektach, @ żadnego nie dostałem od was, dowiedziałem się wczoraj wieczorem z forum i nie rzucę wszystkiego żeby teraz się tym zająć.

Chyba że przy wersji PRO dajecie możliwość zostawić sobie instalacje OA jeszcze przez miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@bieluch - Dokładnie tak jest i już kilka razy o tym mówiłem (proszę na przyszłość czytać posty wcześniejsze które dotyczą danego tematu - dziękuje)

@mathijas - Jak już było pisane kilku krotnie zgłoszenia problemów proszę kierować na suport który jest dostępny w panelu klienta omnipanel.pl/panel - dodatkowo informacja co oznacza błąd 1000 była wielokrotnie tutaj podawana

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz moje pytania, ale Twoje tematy maja taka ilość postów że mimo usilnych stań ciężko jest zebrać wszystkie potrzebne informacje w krótkim czasie :)

Wracając do tematu, mogli byście zrobić u siebie test czy ten konwerter z OS będzie na pewno działał też z OA na OF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności