Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wybacz moje pytania, ale Twoje tematy maja taka ilość postĂłw że mimo usilnych stań ciężko jest zebrać wszystkie potrzebne informacje w krĂłtkim czasie :)

Wracając do tematu, mogli byście zrobić u siebie test czy ten konwerter z OS będzie na pewno działał też z OA na OF?

proponuje abyś sobie wykonał backup OA i sprawdził ten konwerter, jak sie cos posypie to możesz odpalić OA z kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może nietypowo, ale w 2010 kupiłem u Kojtka OMNIPING i OMNIADD. wchodząc na serwer mam zablokowany skrypt. W panelu Omniadd mój adres email nie istnieje.

Mam za to potwierdzenia przelewów.

Więc proszę kogos kompetentnego o kontakt na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Iguana - nie jestem wstanie na ten moment powiedzieć kiedy będzie na 100% wersja polska (nie jest to nasz priorytet) - może być zarówno za 2/3 dni jak i w marcu

@marcin_ek - proszę napisać do mnie na maila / gg / pw sprawdzimy - założę się że wykorzystywany jest zły mail

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Moje pytanie do Pana Piotra. Czy spokojnie będzie możliwość korzystania z OmniADD jeszcze nawet przez rok nie przechodząc na OmniFlash - wykpiłbym oddzielnie do nowych projektów. Po prostu mam tutaj sporo projektów a nie chce się obudzić rano a tutaj OmniADD nie działa. W końcu zapłaciłem za tą licencję.

Życzę dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek ja mam do Ciebie takie pytanie które przyszło mi teraz do głowy :)

Co sądzisz o moim luźnym pomyśle na to, aby Ci co przechodzą z OmniADD na omniFlash mogli zostawić sobie licencję również na OA ? OmniADD został oficjalnie wyłączony z obiegu mam tu na myśli aktualizacje, dodatkowe zabawki, czy nawet support oraz inne tak więc dla Ciebie nie stanowił by wewnętrznej konkurencji dla nowych programów i źródła potencjalnych problemów dla nowych programów.

Jest to tylko luźny pomysł :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@ssebo - żadna licencja nie zostanie wyłączona i można z oprogramowania korzystać w takiej sytuacji którą opisałeś (pozostawienie sobie licencji OmniADD) bez obaw że coś wyłączymy komuś - do dnia dzisiejszego jeszcze działają OmniADD v2/v4

@Jakub Błaszczyk - dziękuje za sugestie jednak sprawa została już jasno przedstawiona i nie widzę tutaj pola do negocjacji (nikogo nie zmuszamy do wykonania aktualizacji do nowego programu jakim jest OmniFLASH za 30 USD na rok)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, ale to nie chodzi o 30$ za rok bądźmy poważni :) mam tu na myśli tylko to ze jeśli ktoś przechodzi na OF z OA to i tak i tak będziesz miał z niego $ a sama w sobie licencja na OA nie ma jak CI zaszkodzić, ani innym Twoim produktom. OmniADD i tak odejdzie śmiercią naturalną za kilka mc a CI co się wąchają nad przejściem na OF ze względu na utratę licencji nie będą mieli już powodów do obaw a jak im się spodoba to zostaną i Ty na nich zyskasz. Ja sam się przymierzam do przejścia tylko czekam na nowego VPS-a

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nasza odpowiedź jest cały czas taka sama i jak już wspomniałem wcześniej zasady zostały podane i ich się trzymamy - wymiana licencji to wymiana natomiast oczywiście możesz zakupić oprogramowanie bez wymiany tak więc nikt nie zmusza do rezygnacji z licencji na OmniADD

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zalogowałem się do omnipanel i ściągnąłem wersję OF(OA). Na ten moment nie mam czasu na testy, ale jak przetestuje chciałbym przejść na OF PRO tylko w wątku o OF jest napisane, że przejście kosztuje 100$, a w panelu w omnipanel.pl mam napisane przy OF PRO cenę 150$. Dlaczego tak jest? Do 28 lutego jeszcze trochę mi zostało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest tyler wersji przejścia, że by to poustawiac, to trzeba było by napisać osobny program do tego. Tu https://www.forum.optymalizacja.com/topic/124981-omniadd-v5-dodawarka-do-katalogow-nowosc/page__st__2670#entry1180401 masz info jak to sie robi by zamiast 150$ przejść za 100$.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest tyler wersji przejścia, że by to poustawiac, to trzeba było by napisać osobny program do tego. Tu https://www.forum.opt...70#entry1180401 masz info jak to sie robi by zamiast 150$ przejść za 100$.

Dzięki za linka. Już wszystko wiem. Przez następny tygodzień potestuję wersję OF PRO(OA), a później pomyślę czy przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tę skrzynkę pocztową logujesz się też z jakiegoś innego softu? Niektóre kasują maile po ich odebraniu. Zacząłbym w każdym razie od sprawdzenia z inną skrzynką. Zainstalowałem omniadd dwa dni temu i wszystko grało z rejestracją wp.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności