Skocz do zawartości

Ile ludzi wpisuje w Google... Google :)


Były... viper134

Głupie pytanie :P  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Ty też wpisałeś KIEDYKOLWIEK Google w Google?

    • TAK, Raz może dwa
      12
    • TAK, Więcej niż dwa
      10
    • TAK, Robię to nałogowo
      6
    • NIE, nigdy... (taaaa jasne :P)
      9
    • A co to jest Google?
      11


Rekomendowane odpowiedzi

1642-big.jpg

Mniej doświadczeni użytkownicy komputera i Internetu czasami mają problemy w zdiagnozowaniu czy są już na stronie wyszukiwarki czy jeszcze nie. Dlatego aby się odnaleźć w Sieci, wpisują w wyszukiwarkę Google frazę "google" aby odnaleźć szukaną wyszukiwarkę (jakkolwiek by to nie brzmiało).

Oczywiście znajdziemy jeszcze więcej przyczyn dla których ludzie wpisują Google w Google - ale myślę, że rozwodzenie się nad tym nie ma w zasadzie żadnego sensu.

Więc, ile osób wpisuje w Google frazę Google? Sam Robson (...) w serwisie Twitter zakomunikował, że takich zapytań jest aż 618 milionów w każdym miesiącu! Średnio licząc jest to blisko 900 tys. wyszukiwań Google w Google na godzinę!

(...)

Źródło: https://rly.pl/ciekawostki/1642-ile-osob-wp...oogle-w-google/

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja też nie pamiętam ale ciekawy zrzut z Google jeszcze zamieszczę :)

https://www.google.com/insights/search/?hl=...01-m&cmpt=q

Polska ostatnie 30 dni, ciekawe czy po tym temacie podniesiemy średnią osób ciekawych w ostatnich 7 dniach ;)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ciekawie :)

Ale moje ulubione są te dwa :) ... bo dają zarobić :)

"Czym jest Google"

"Co to jest Google"

cnnb.iqXX.pl moje... średnio 10-15 wejść miesięcznie (POZ. 2 i 6 lokalizacja - Inowrocław, zalogowany)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te dane moga byc mocno przeklamane. Google jest tak powszechnie znane, ze duzo osob moze w adresie wyszukiwania wpisac po prostu 'google'. Jak ktos uzywa FF to cos takiego spowoduje wyswietlenie wynikow wyszukiwania na to haslo w google. Mysle, ze wlasnie jest znacznie wiecej wyszukan w ten sposob niz typowo, ze ktos w oknie wyszukiwarki wpisuje google.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności