Skocz do zawartości

Jak to możliwe ?


RaNdOm

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pierwszej części mojego poprzedniego posta. Nie jest to w żaden sposób atak na Ciebie lub innych użytkowników. To była jedynie mała uwaga która miała uświadomić subtelną lecz tak ważną róznicę jaką jest wiek domeny od czasu zarejestrowania jej u rejestratora domena a wiekiem od czasu indeksacji przez Google :angry:.

A tak w ogóle to mój błąd (napisałem zły wyraz), nie chodziło mi o zrozumieć lecz rozróżnić :angry:.

Dokładnie tak reagują normali ludzie, cieszy mnie to bardzo, że znalazłem Ich na tym forum. Dzięki tej wypowiedzi można poznać, że Diwi jest poważną osobą, i już go bardzo lubie :-))

Co do jaggera to ten 68 stronicowy topic powinien pomóc.

Pozdrawiam

Rozpocząłem czytać i dotarłem w nocy do 11 strony, ale już nie miałem siły dalej. Na pewno przeczytam do końca.

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Fahofiec wybacz, może odbierzesz to ze czepiam się Ciebie i to nie pierwszy taki wątek.

Uważam za co najmniej nie powazne mowienie komuś początkującemu, że sposobem na podniesienie pozycji strony jest stosowanie bezczelnego spamu.

Chhcesz walczyć w ten sposób ze swoją przyszło konkurencją (o ile jest z kim i w czym konkurowac?) czy robisz to z czystej głupoty??

Nie wiem co sądzą o tym inni forumowicze, jednak mnie mało nie zwaliło to z krzesła, dział dla początkujących to nie miejsce na rady dot. wstawiania spamu na strone.

Chyba ze chcesz dorównywać poziomowi do forum optymalizacja.biz (mam nadzieje ze dobrze pamietam adres)

Zapytano w jaki sposób strona może być wysoko w wynikach wyszukiwania pod frazami sprzecznymi z jej treścią, więc udzieliłem odpowiedzi. Nie nazawiam nikogo do stosowania takich metod, a wręcz przeciwnie (przeczytaj ostatnie zdanie mojego posta).

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w googlach pod słowem kubki na 2 miejscu jest cmentarz ...........

Wytłumaczenie:

jeszcze tydz./lub 2 była na 2 pozycji strona zwiazana z kubkami (kubki.com) i miala na głównej stronie link do owego cmentarza.

...

za jakis czas google naprawi błąd - sądzę że jeszcze 2 tyg. będzie na tej pozycji a potem kosmos

...

Potwierdzam tezę i wnioski ! Amen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie bede Ci mogl pomoc:d...po arz [pierwszy komus..jak dla mnie to trzeba strone zrobic w zwyklym html...zrobic ladna grafike...i po pierwsze..pododawac do katalogow,wymieniac sie linkami.chcociaz w tkaim darmowym naredziu pokazuje mi ze kod masz prawidlowy.....zdobywaj linki

https://www.widexl.com/remote/link-popularity/index.html prosze bardzo tu jest roznica .....w linkach....pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności