Skocz do zawartości

plus.google.com czyli społecznościóka od Google


fortunately102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Otrzymałem dzisiaj informacje z Adsense i tak to wygląda:

"Jak zapewne Państwo wiedzą, użytkownicy mogą już dodawać ocenę +1 w wyszukiwarce Google, aby polecać Państwa witrynę swoim kontaktom Google. Wiemy, że użytkownicy nie zawsze znają witryny, które widzą po raz pierwszy w wynikach wyszukiwania, i po odwiedzeniu mogą chcieć polecić je innym. Teraz można im to ułatwić, integrując przycisk +1 ze swoimi treściami. W efekcie strony wybijają się w wyszukiwarce Google, co może spowodować zwiększenie CTR w płatnych i bezpłatnych wynikach wyszukiwania. "

Teraz pytanie do Was :)

Czy to oznacza, że oceny stron poprzez "+1" będą ZNACZĄCO brane pod uwagę w wynikach wyszukiwania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Otrzymałem dzisiaj informacje z Adsense i tak to wygląda:

"Jak zapewne Państwo wiedzą, użytkownicy mogą już dodawać ocenę +1 w wyszukiwarce Google, aby polecać Państwa witrynę swoim kontaktom Google. Wiemy, że użytkownicy nie zawsze znają witryny, które widzą po raz pierwszy w wynikach wyszukiwania, i po odwiedzeniu mogą chcieć polecić je innym. Teraz można im to ułatwić, integrując przycisk +1 ze swoimi treściami. W efekcie strony wybijają się w wyszukiwarce Google, co może spowodować zwiększenie CTR w płatnych i bezpłatnych wynikach wyszukiwania. "

Teraz pytanie do Was :)

Czy to oznacza, że oceny stron poprzez "+1" będą ZNACZĄCO brane pod uwagę w wynikach wyszukiwania? :)

Z pierwszych zapowiedzi można tak wywnioskować. Wydaję mi się jednak, że obliczą jakiś współczynik bo wtedy wielkei strony zawsze byłby pierwsze np - taki onet etc. A to już na pewno nie byłoby dobre. Na razie jest tak, że jeśli dałem +1 to strona po zalogowaniu się na konto jest wyżej, a po wylogowaniu wszystko wraca do normy :)

PS: Obecnie Google Plus to prototyp, a więc pewnie na razie to małe ma znaczenie :)

informacje ze świata SEO: dawidnawrocki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tysh: p.gontarek[p]gmail.com

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności