Skocz do zawartości

plus.google.com czyli społecznościóka od Google


fortunately102

Rekomendowane odpowiedzi

do nikogo - nie działają - pokazuje sie napis iż trzeba czekać.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ja tysh: p.gontarek[p]gmail.com

Zobaczcie teraz, ale to nie działa tak, że możecie zarejstrować się w serwisie. Wpierw musicie mieć konot na gmail etc. zalogować się na nie i tak będąc zalogowanym przejść na google plus. Wtedy jak dostaniecie ode mnie komunikat możecie wejść inaczej nie da rady :0

informacje ze świata SEO: dawidnawrocki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakoś nie podnieciłem plusem. Nie mogę się wdrożyć nawet w same testy. A co myślicie o bezpieczeństwie na serwisie? Wiele osób ma połączone konta Google z analyticsem, adsense, ja się trochę boję o wyciek takich danych...

Robię ruch w IF.PL - SEO na dużą skalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie udało mi się regnąc :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, bo do końca roku będziemy mogli przenisć firmy w google plus. CIekawe czy to wzmocni pozycjonowanie:

Menedżerowie IT z firmy Google wyjaśniają, że do końca roku powinna pojawić się usługa w Google+ dedykowana biznesowi. Na razie jednak społecznościówka giganta skupia się na osobach prywatnych.

Na oficjalnym blogu firmy Google możemy przeczytać, że Google+ zaprezentowane w poprzednim tygodniu nie jest jeszcze gotowe do użytku przedsiębiorstw. „Obserwujemy Google+ i to jak system się kształtuje, zauważyliśmy kilka naprawdę wielkich firm, ale szczerze mówiąc to wiemy, że nasz produkt obecnie nie jest optymalnie dostosowany do ich potrzeb. Trochę kłopotliwe może być to, jak firmę pyta się o płeć.” – napisał Christian Oestlien.

W blogu wideo Oestlien wyjaśnia, że Google ma podjąć próbę z grupą firm i marek, aby zobaczyć jakie interakcje będą pomiędzy użytkownikami, a przedsiębiorstwami za pośrednictwem Google+. Mimo wszystko nie jest to priorytet, gdyż gigant skupia się:

"Obecnie jesteśmy bardzo skoncentrowani na optymalizacji dla doświadczeń konsumentów, ale mamy wspaniały zespół inżynierów, aby zapewnić podobną jakość usług biznesowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani i mamy nadzieję, że uda nam się to stworzyć jeszcze w tym roku."

Jeśli nie wiecie czym jest Google+ to zapraszamy Was do przeczytania tego materiału.

https://stacjakultura.pl/6,27,21280,Google_...ku,artykul.html

informacje ze świata SEO: dawidnawrocki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linki sa dofolow? redirecty czy ?

Linki na razie wyglądają tak: https://plus.google.com/u/0/101517091194269...sts/apaU8B9TdAF ale należy pamiętać, że to na razie testy

<a class="ot-anchor" href="https://tosiek.pl/google-udostepnilo-pelnoprawne-zaproszenia-do-uslugi-plus/#zapraszanie-do-google-plus">https://tosiek.pl/google-udostepnilo-pelnoprawne-za<wbr></wbr>proszenia-do-uslugi-plus/#zapraszanie-do-google-pl<wbr></wbr>us</a>

Jeśli ktoś chce zaproszenie to pisać Zaproszenia do Google+ nie żadna ściema, dowód.

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie możliwość, będę wdzięczny

chodzdolozka {osiołek} gmail.com

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności