Skocz do zawartości

Aktualizacja?


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam ten watek, ale jakos nie dostrzegam zeby "nowe" wyniki rozprzestrzenialy sie po pozostalych DC. Swoja droga zabawne, ze liczba wynikow dla wiekszosci zapytan wzrosla bardzo mocno, a z kolei wiele osob donosi o spadku site: dla swoich serwisow. No i do tego jeszcze te prehistoryczne kopie. Mam powazne watpliwosci czy cos z tego bedzie, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak mówiłem mylą mi się już pory dna - ale z tego co wiem to 13 grudnia 23:50 jeszcze nie było - będzie za kilka godzin :)

Co do tego o czym pisałem to ja obserwowałem bardzo dokładnie dwie domeny, które teraz są moim oczkiem w głowie i jak mówię zaobserwowałem już inne wyniki napewno wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu nas myśli i docieka. Czy ktoś w końcu wie o co kur... chodzi?

Pojawia się i znika, znowu się pojawia, a w g.pl stagnacja.

Wczoraj myślałem, że wyniki z DC takich jak 64.233.179.104 będą przechodziły na inne tylko z aktualnymi kopiami.

Dziś rano - . Przed południem sprawdziłem wyniki na wszystkich znanych mi DC. Wszędzie te same pozycje, ale inne niż na google.pl. Teraz znowu zaczyna się coś zmieniać. Już nic nie kumam.

Przed chwilą zauważyłem wzrost pozycji stron wspieranych przez systemy. Na w/w DC zaraz za mną pojawił się serwis, którego na bank wczoraj nie było. W google.pl podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tych DC liczba linków taka sama jak w g.pl

Natomiast liczba zasajtowanych stron o wiele większa: na g.pl ok. 700, na DC -14.200 - prawidłowo.

No i pozycje na tych DC są najlepsze (wcześniej na pewno takich nie miałem).

Witam,

jak sprawdzacie co się dzieje na innych DC ? zauważyłem kopie stron z 10 grudnia tego roku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności