Skocz do zawartości

perfidne spamowanie na forum


TRENS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy spamowanie na forum ma sens? Od jakiegoś czasu dostaje kilka razy dziennie spam w postaci "reklamy" stron, np: smierc . org

Według mnie to mija się z celem. I to jeszcze jak by w odpowiednim dziale był zamieszczony, to i być może czasem machnał bym ręką, a przeważnie ładują w rozmaite działy :) U mnie każdy taki spam jest kasowany z miejsca i podejrzewam, że na moderowanych forach też jest kasowany. No a na nie moderowanych raczej nie jest kasowany tego typu spam, ale kto tam zagląda? Że chodzi też o link?

Dobrze, że jest cenzura słów ;)

O to kilka zamienników ;)

cenzurasw.png

Będzie trzeba pomyśleć nad dobrą recaptcha :)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi hakerami to był taki żart tylko :) Hakerzy chętnie wzięliby się za taką pracę, ale trzeba wyłożyć pieniądze, jakieś 20-30$ za site. Masz te 25$ żeby włamać się na 5-6 takich stronek?

Poza tym oni mnożą się jak dzieci w walentynki, na miejsce jednego powstaną dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, szkoda czasu. Po prostu będzie trzeba wgrać taką recaptche, co żaden automat sobie nie poradzi. Na pewno to zminimalizuje spam. Ale polecam też porobić sobie zamienniki wyrazów :)

Ostatni spam tego typu u mnie:

1. Nazwa wątku: "hehe"

Treść: "Chcesz poznać datę zgonu ??? Być może nie koniecznie swoją datę zgonu. Zajrzyj na stronę : hahahahah ;)

:)"

2. Nazwa wątku: "hehe"

Treść: "interesuję Cie data Twojej zgonu? kliknij hehe"

3. Nazwa wątku: "Życie i hahahahah ;) człowieka"

Treść: "Nasze zwyczaje, tryb życia... (usunąłem regułkę)

Sam przepowiedz datę swojej zgonu. Odpowiedź znajdziesz w linku poniżej!

hehe"

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności