Skocz do zawartości

Władimir Kliczko VS David Haye


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

Kliczko obrazkowo podsumował walkę z Haye......

Widziałem wczoraj ten filmik w Szkle kontaktowym. Szukałem na Youtube, ale nie mogłem znaleźć. Mając na uwadze, że na PiO był wątek dotyczący walki postanowiłem wpaść i zapytać czy nie znacie linka, ale widzę, że już pytać o niego nie muszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kob: te 3 nazwiska (myślę że Liakhovich z tej czołówki wypadnie) to była i będzie czołówka HW. Poza tym wałki w zawodowym boksie to normalna sprawa. W Niemczech nie jest ostatnio tak źle jak np: Polska, Włochy,USA, UK....można by tak wymieniać. Na jednej gali 4 dobre nazwiska w HW.Walka Povetkina 5 gwiazdek na boxrec (mistrz olimpijski + mnóstwo sukcesów w boksie amatorskim) , Heleniusa ( nadzieja wagi ciężkiej) 3 gwiazdki który walczy z byłym mistrzem (jak by nie było) HW . Nie ma na co narzekać - jak na nudną w ostatnich latach wagę ciężką (wystarczy popatrzeć z kim zawalczy Vitek 10 września - 10 lat temu taka walka nie możliwa była by nawet na playstation ) nazwiska walczące na tej gali powinny budzić dreszczyk emocji. Pozdrawiam (L) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na główną walkę wieczoru, Povietkin mocny kawał chłopa, ale Rusajev jest bardziej doświadczony, może być ciekawie..

Gdzieś czytałem że David Haye ma być na tej gali i walczyć ze zwycięzcą, ale może to tylko plotki, bo nie wiadomo co Haye planuje.

Walka Vitka z Adamkiem też już niebawem, czekam na to wydarzenie od dawna. Adamek ma szanse małe, natomiast jest duża szansa że walka będzie ciekawsza niż Władzia vs Haye, chociaż mi się bardzo podobała i 12 rund zleciało jak minuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo o transmisji: prawa ma niemiecka RTL i oni będą transmitować (i z tego co wiem, to za friko, tylko trzeba znieść język sąsiadów w komentarzu albo puścić zamiast tego - jakiegoś rockandrolla :)). Dodatkowo możesz sobie pójść na popcorn i colę do Multikina, bo tam również będą transmisje. TVP po prostu stwierdziła, że cena, jakiej zażądali organizatorzy za transmisję w open air, jest po prostu za wysoka (popyt rodzi zwykle wyższą cenę), ale negocjacje się jeszcze jeszcze nie zakończyły, zatem możemy się dowiedzieć o polskiej transmisji w którymś z kanałów TV (mamy przecież jeszcze Polsat) na ostatnią chwilę.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kasa. Podobno RTL - które posiada wyłączność do transmisji - chce zakazać w tym czasie nadawania transmisji w RP za pośrednictwem sieci kablowych...

Wszystko dlatego, że zainteresowanie tą walką w naszym kraju jest dużo większą, niż jakąkolwiek inną, jaka dotychczas miała miejsce.

Śmiem twierdzić, że nawet walki Gołoty, na które czekałem całą noc, żeby po chwili otworzyć gębę ze zdziwienia, nie przyciągały takich tłumów rodaków, jakie może przyciągnąć Tomasz na ringu z Kliczką...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba wszystko jasne:

https://sport.onet.pl/boks/adamek-kliczko/a...,wiadomosc.html

Początkujący : szczerze wątpię co do tego zainteresowania.

1) Tomasz "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Adamek nie posiada nawet 50% umiejętności jakie posiadał Gołota w swoim prime

2) Kliczko to nie Bowe. Bowe w 94-96 pokonał by Kliczków (może nawet 2 na raz) na kacu , o 1 w nocy , 1 ręką i na 1 nodze...

3) Nie można odmówić Tomaszowi "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Adamkowi serca do walki i niezłych umiejętności , ale do

lub
bosku mu daleko . Niektórzy mówią że jest szybki. Szybki w HW to był
i inni w tym Gołota w prime. Naprawdę nie wiem co niektórzy widzą w Tomaszu "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Adamku. Jedyne atuty które ja widzę to niezła,technika,szybkość ( i tylko niezła ) , bardzo dobra szczęka , wybitna umiejętność spie******ia przed przeciwnikiem. Zobaczcie co zdobił
, przez 10-11 rund zrobił z niego wiatrak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie kolejny fan retro Gołoty ;)

Zgodzę się, Goły w swoim prime był bardzo dobrym bokserem, miał świetne warunki fizyczne, dobrą technikę, siłę tura.... ale na co mu to wszystko skoro był zwykłą piz**, z dobrymi zawodnikami nawet nie próbował walczyć, taki z niego wielki wojownik był, także zostawmy Gołotę jedynie jako ciekawostkę, nie próbowałbym go porównywać z dzisiejszą czołówką top 10 HW, bo suma sumarum Gołota był bokserskim niewypałem.

Może walka z Chadem Dawsonem nie należała do najbardziej udanych w wykonaniu Adamka, to jednak po tych 10 rundach dostawania mocnego oklepu, Adamek posłał na deski Chada.

W każdym bądź razie Adamek potrafi robić show, wystarczy zobaczyć walkę z USS Cunningham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensu takie porównywanie, ale bawcie sie dalej;)

Gołota był najlepszym polskim bokserem i długo takiego nie bedzie jeszcze, a czy by wygrał z Kliczkami to nie mam odwagi dyskutować, gdybanie nie ma sensu tym bardziej ze nigdy takiej walki nie zobaczymy, moze by wygral a moze nie ;)

Ja z chęcia zapłace te ~ 40zł za obejrzenie walki Kliczko & Adamek, po stronie Tomasza bedzie publicznosc i .... Bóg :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, banalny, czas zacząć czytać ze zrozumieniem: tak się składa, że bardzo lubiłem i do dzisiaj oglądam walki Andrzeja. Tyle, że świat się trochę zmienił i potężne gale zaczęły mieć miejsce również w naszym kraju. Nie napisałem, Kolego, że Tomek {jest|był|będzie} lepszy od Andrzeja, bo akurat tak się składa, że stawiałem zdecydowanie na emeryta - Gołotę, kiedy stanął z Adamkiem na ringu.

Napisałem o popularności. Kiedy kibicowałem Gołocie, to bywało, że byli rodacy, którzy nawet nie mieli pojęcia, że w US jest taki gość, który walczy o pasy. Stał się popularny, jak go znosili z ringu :) - no i dużo popularności dodał mu Marcin Daniec... ;)

To jest jak ze stronami w naszej branży: nigdy nie twierdzę, że strony z najwyższą popularnością związaną z pozycją są tymi najbardziej wartościowymi.

W Tomka zostało wrzucone mnóstwo kasy: stał się dla promotorów żywą maszynką do robienia pieniędzy. Robią to teraz zawodowo i powtórzę: "Śmiem twierdzić, że nawet walki Gołoty, na które czekałem całą noc, żeby po chwili otworzyć gębę ze zdziwienia, nie przyciągały takich tłumów rodaków, jakie może przyciągnąć Tomasz na ringu z Kliczką..."

Mam nadzieję, że teraz ten w miarę prosty przekaz dotarł :co:

a wracając do meritum: niestety nie zapłacę czterech dych, żeby obejrzeć galę w domu... chciałem jechać do Wrocka, ale syn nie chciał oglądać Adamka, a sam z nim zostaję na dwa tygodnie. Chyba zatem pozostaje mi Multikino (jak RTL rzeczywiście wymusi blokadę sygnału darmowego na polskich platformach cyfrowych).

pcbartek; twierdzisz, że Bóg opuścił braci Kliczków? nie za bardzo wiem, dlaczego miałby być po stronie Tomka, a nie Władimira... albo mieć to zupełnie gdzieś... ? Nigdy nie potrafiłem zrozumieć mieszania wiary do jakichkolwiek zmagań jednostek ludzkich... od razu nasuwa mi się na myśl "Gott mit uns"... a to nie jest pozytywne skojarzenie.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dobrze o co Ci chodzi :) Po prostu nie widzę przesłanek żeby to zainteresowanie faktycznie mogło być większe np; walka z Arreolą była chyba ok 9 czasu polskiego ( walczyli chyba w Kalifornii) w PL oglądalność była na poziomie ok 1,5 mln , w USA tylko 800k...tak więc ani ogromna popularność Adamka, ani porywający styl ( w tym również styl przeciwnika) no i małe szanse na zwycięstwo. Co do samej walki to myślę że może być w TV. Polsat często zwleka do ostatniej chwili w takich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności