Skocz do zawartości

Władimir Kliczko VS David Haye


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samej walki to myślę że może być w TV. Polsat często zwleka do ostatniej chwili w takich sprawach

w ostateczności obejrzę sobie po gali... i tak oglądam niektóre walki po kilkanaście razy :D

w kwestii statystyk: masz dane, jaka była oglądalność walk Andrzeja w RP w jego prime?

porównaj to, proszę, do oglądalności walki Gołota-Adamek w Łodzi...

powinieneś wówczas dojść do podobnego wniosku, jak ja

Łódzkie wydarzenie nie dotyczyło wyłącznie starcia między tymi dwoma zawodnikami: to był majstersztyk marketingowy i każdy chciał to zobaczyć (nawet moja żona się przysiadła, a boksu nie trawi).

w przypadku tej walki jest troszkę mniej "hałasu", ale to dlatego, że Solorz ma teraz GSM na głowie i tam idą główne pieniądze :D, natomiast gala "łódzka" znów pobudziła rodaków do fascynacji boksem.

stąd moje twierdzenie :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Deal już chyba dopięty. Walka w Cyfrze za 39 zł ppv. Sądzę, że to w Polsce kompletnie nie wypali. Polak potrafi i obejrzy sobie bez polskiego komentarza na RTL. Szwaby coś tam chcą niby na Polskę kodować, ale mądry Polak się nie da :D

Co do samej walki to oczywiście Vitek jest po za zasięgiem. Byłem w Gelsenkirchen na walce Kliczko vs Sosnowski zarówno na walce jak i na konferencjach, ważeniu itp i nie trzeba być nie wiadomo jakim psychologiem żeby zobaczyć, że Vitek swoich rywali łamie już przed walką swoją aurą.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milanista ja wiem co potrafi Adamek i wiem jaką ma silną psychikę. To jest prawdziwy fighter i urodzony pięściarz. Tylko na Vitka to nie wystarczy. Ta pokraka ma taki styl nie do przejścia. Lewa noga z przodu (każdy się o nią potyka przy ataku), broda ostro z tyłu (202 cm wzrostu) i te dyszle z lewej jak z karabinu maszynowego rozbijają każdy atak zanim się zacznie. Potem gdy przeciwnik rozbity dochodzi prawy.

Jestem przekonany, że Vitek bawi się z przeciwnikami żeby walka trawała jak najdłużej. W RTL reklamy kosztują majątek a Kliczki (K2 promotions) mają w tym udział i za każdą kolejną przerwę między rundami parę banieczek do ich kieszeni wpada ;)

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zet mogę się z Tobą zgodzić co do walorów Vitka, jednak Adamek też ma swoje plusy, szybkość, zwinność. Moim zdaniem to będzie walka równy z równym. Szybki Adamek kontra Kliczko dysponujący zabójczymi ciosami. Myślę, że zobaczymy ok 10 rund. A wy jak myślicie ile rund będzie miała walka?? Bo nie zamierzam na multikino 40 zł wykładać za 1 minute walki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że Vitalij (jak i również Władzia) jak dostanie bombę i się zachwieje (wiem, nie często to się dzieje, ostatnio Sanders), to wyciąga te długie łapska do przodu, coś w stylu "nie bij mnie już", nie wygląda to zbyt efektownie, ale jest efektywne, bo rywal ma bardzo utrudnione zadanie z dojściem i dokończeniem akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By się przydało jakieś flagi na balkonach wywiesić ;) Biało - Czerwona flaga i napis "Tomek jesteśmy z tobą". Nic tak nie motywuje jak wsparcie całego kraju. No i przed walką jakaś kolacja u prezydenta :)

Edit: Jak Adamek wygra to się zacznie Adamkomania, chłopaki zaczną się zapisywać na kursy bokserskie. Podobnie jak w przypadku pudzianomani :)

Minusem kliczki jest to że nisko trzyma gardę albo wcale co możemy zobaczyć np na tym filmiku:

Edit4: Ps. Im bliżej walki tym więcej postów będzie w tym temacie :) Przydałoby się do adamka jakiś email wystosować, forum PIO stoi za tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że będzie remis :)

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remis? to raczej nie mozliwe, bo Adamek walczy o 3 pasy z innych federacji rowniez wiec remisu nie moze byc, jakos tak to było chyba nie pamietam dokladnie tych zasad.

Tak samo bylo z młodszym Kliczko i Hayem. Ktoś musi wygrac poprostu. Ale moge sie mylic.

Pozdrawiam

edit: to słowo ktorego mi zabrakło to "unifikacja", w takim wypadku nie moze byc remisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PR to tylko 3 zawodowe walki 1) Gołota - Whiterspoon 11 mln (tylko 2 mln mniej niż rekord Małysza bodajże IO w Salt Lake City 2) Gołota - Adamek 8 mln 3)

- to jest ta genialna walka na której Deląg był konferansjerem :D (około 5 mln widzów)

Myślę że Solorz ma ludzi od marketingu. Natomiast co do remisu to wydaje mi się że może być , z walk unifkacyjnych w których był remis np:

Lennox Lewis - Evander Holyfield unifikacja ( WBC,WBA,IBF) - chociaż to już kawałek czasu temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności